Bulvár

Přítel strávil Štědrý den zamčen na záchodě

Zdravím všechny, chci se podělit o historku, která se v naší rodině udála před lety na Štědrý den.

Skoro rok jsem chodila s příjemným mladíkem. Začali jsme uvažovat o svatbě, a tak jsme se dohodli, že na Štědrý den oslavíme naše zasnoubení. Odpoledne se naše rodiny setkali u nás v panelákovém bytě. Byla pohoda, dosti jídla a pití.

A to se samozřejmě odrazilo na tom, že se muselo chodit i tam, kam i císař pán musel pěšky. Ale naše rodina zapomněla říci té druhé, že klička u dveří na WC je rozbitá a nesmí se otáčet (aby byl člověk uzamčen a nevyrušován).

Tak učinil můj snoubenec. Než jsem to stačila na něj zavolat, stalo se! Po chvíli se snažil z místnůstky dostat, lomcoval malou kličkou, a nic! Začal bouchat. Nakonec to vyřešil můj otec. Vzal šroubovák, kliku odmontoval a dveře se otevřely.

A já poprvé uviděla obličej mého budoucího. Vykulené oči, zkroušená grimasa a hlavně úleva, že je vysvobozen.

Od té doby se u nás nikdo nezamyká, i když jsou dveře v pořádku. Dala se na dveře cedulka - OTEVŘENO a na druhé straně ZAVŘENO, a je klid.

Pěknou předvánoční pohodu bez stresů a malérů přeje
 
Januše.

Ještě že měl tatínek šroubovák, jinak by přítel přišel o kapra se salátem :-)


editorka Mira

   
24.11.2005 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

  1. avatar
    [2] MEK [*]

    superkarma: 0 05.12.2007, 18:44:02
  2. [1] Anai [*]

    No, to je dobrý nápad, já tedy doma nemám žádné klasické dveře, jen šoupačky, nicméně fobie na různých veřejných či WC u přátel mě drží od té doby, co jsem zůstala jednou zamčená na WC při benzince, a to na cestě do Francie u Plzně, taky horror... před ssebou 800 km ... No,měla jsem štěstí, kolem šla zrovna uklízečka (byl to takový ten vnější záchod) a nemuselo se volat do Plzně pro zámečníka, protože jeden šikovný "týrák", co tam taky parkoval, měl vercajk a dveře otevřel. Prostě se rozbil zámek! :-)

    superkarma: 0 24.11.2005, 14:11:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme