Skoro každý člověk má nějakou tu úchylku. Ať už skrytou nebo viditelnou, ubližující anebo zcela neškodnou. Zvláštní úchylku má přítel slečny Kateřiny. Pokud si nepředstaví, že ji znásilňuje, tak má problém s erekcí.

raping

Když začala Katka s Jáchymem chodit, trvalo dost dlouho, než se poprvé milovali, až se jí zdálo, jestli není náhodou na kluky.
Nebyl, ale sex s ním byl nudný a rychlý. No, třeba měl trému, pomyslela si Katka. Když to stálo ale i podruhé a potřetí na houby, zeptala se ho, jestli nemá nějaký problém, který by spolu mohli vyřešit.
Jáchym se naštval, že žádný problém nemá, že jen jenom vystresovaný a unavený z práce a příště to bude určitě lepší.

Ale nebylo. Katce je pětadvacet, ne že by byla s Jáchymem jenom kvůli sexu, ale přece jen ho pokládá v jejich vztahu za dost důležitý. Co by dělali za deset, dvacet let, pokud by spolu zůstali, to by přestali úplně intimně žít?

Čím dál méně spolu spávali a čím dál více se i hádali. Katka začala vážně uvažovat o rozchodu, Když to řekla Jáchymovi, strašně se pohádali. Jáchym práskl dveřmi a utekl do hospody. Když se po několika hodinách vrátil, hádka se ještě vystupňovala jeho opilostí. Katka si začala balit kufry.

Vtom se na ni Jáchym vrhl a povalil ji na postel.
„Ne, nechej mě, jsi opilý, já nechci.“
On ji ale neposlouchal, serval z ní šaty a doslova ji znásilnil.
Když skončili, Katka zůstala jako omráčená.
„To byl ten nejkrásnější sex, jaký jsme kdy spolu měli. To jsi měl říct, že to máš rád tak natvrdo.“
A tak i když Jáchym nebyl opilý, „hráli se“ spolu na znásilňování, před každým sexem si vymýšleli různé scénky, fantazie mladých lidí umí pracovat na plné obrátky.

Ale i toho nejlepšího dortu se člověk časem přejí.
Katku po nějaké době už přestalo bavit pořád se hrát na ctnostnou pannu, jeptišku z kláštera nebo mladou studentku, která byla znásilněna.
„Víš ale, že jinak to bude stát za prd,“ řekl jí Jáchym.
„Já vím, ale proboha, to budeme pokaždé, když se budeme chtít pomilovat, dělat takový cirkus? Co když jednou budeme chtít děti? Jáchyme, zajdi prosím k doktorovi, a nemyslím jen k sexuologovi.“ 
„Jo tak, ty myslíš ke cvokaři?“
naštval se Jáchym.
„No a co? Za to se nemusíš stydět, určitě se to dá léčit.“
„A to mu mám jako říct, že se mi postaví, jen když tě znásilním?“
„Jo, a jestli chceš, já tam půjdu normálně s Tebou. Jako svědek.“

Při představě, že Katka jde svědčit opakované znásilnění od svého přítele, se oba rozesmáli. Milují se, ale řešit by to stejně měli, než Jáchym doopravdy nějakou ženu znásilní.

Čtěte také:

Reklama