Po dvaačtyřiceti letech si manžel čtenářky Datury konečně pamatuje výročí jejich svatby. Někteří chlapi zkrátka na data v kalendáři nemají buňky...

To, že chlapi nemají paměť na důležitá data, je známá věc. Manžel čtenářky Datury s tím má problémy celý život...


Dobré odpoledne, taky já přispěji svou troškou do mlýna.

To, že můj přítel nemá hlavu na důležité datumy jsem si všimla hned, když jsem dostala za úkol, hlídat důležitá data jeho rodičů a bráchy. Takže, když se rozhodovalo o termínu naší svatby, snažila jsem se, spojit ho s dalším významným dnem naší rodiny. Jediný volný termín, který by se hodil, byl 15. srpen, to mám svátek. Ze začátku to moc nefungovalo, muž nebyl schopný si zapamatovat, jestli jsme se brali na můj svátek nebo na moje narozeniny /ty mám taky 15., ale v dubnu /. Teď, po 42 letech si to už pamatuje, ale ostatní, důležitá data v rodině sleduji já a to tak, že každý rok 1.1. vezmu stolní kalendář a všechno si poznačím zvýrazňovačem. Mám stopro jistotu, že na nikoho nezapomeneme a taťka může použít své mozkové závity na daleko důležitější věci.

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo půl páté se dnes 30. listopadu můžete těšit na vyhlášení, ve kterém zjistíte, která čtenářka-přispěvatelka získala slíbený dárek: stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama