K partnerskému životu patří samozřejmě sex. Každý to má jinak a záleží jedině na partnerech, jaký sexuální život jim vyhovuje. Občas ale třeba jednomu z dvojice něco nevyhovuje. A to dost zásadně. Co s tím?

Někdy to bývá opravdu těžké, když si jeden z partnerů něco přeje, ale druhý s tím nesouhlasí. A může se to týkat i sexu. Třeba focení a natáčení sexuálních scén. Stalo se vám někdy, že vás chtěl partner při sexu natáčet? „ vážně nevím, co si o tom mám myslet. Nikdy mě nenapadlo, že by to Bořek chtěl,“ říká třicetiletá Monika. S Bořkem žije tři roky a zatím všechno normálně funguje, Monika je ve vztahu spokojená.

Přečtěte si také:

Nebo alespoň donedávna byla. „Myslím, že i náš sexuální život je pěkný, pořád spolu spíme docela často a já nejsem žádná puritánka. A myslela jsem si, že i Bořkovi se všechno líbí, nikdy si nestěžoval, že by mu něco chybělo. Proto mě dost překvapilo, když přišel s návrhem, že by si chtěl natočit, jak se milujeme. Samozřejmě jsem hned odmítla a on netlačil, nepřemlouval mě, řekl jen: tak dobře, ale řekni, kdyby sis to rozmyslela. Od té doby jsme o tom už párkrát mluvili, a vždycky to dopadlo stejně - já mu řekla svůj názor, on řekl, že by to rád zkusil, ať mu dám kdyžtak vědět.

ilustrační foto

Na co ten film chce?

Z toho soudím, že ho ta myšlenka neopustila, že si to opravdu přeje. Já ale vážně nechci! Jednak si nedovedu představit, že bych se uvolnila, kdybych věděla, že se to nahrává, a pak si říkám, co by s tou nahrávkou Bořek dělal? Na co mu bude? Bude se na ni dívat, až nebudu doma? A co když ji ukáže svým kamarádům? To bych nesnesla.

A když o tom přemýšlím, napadá mě, jestli má Bořek někde schované nahrávky svých bývalých holek. Taky je chtěl natáčet? A souhlasily? Zařadila bych se do jeho archivu sexuálních scén?

Je mi z toho docela špatně. Nikdy nebudu s natáčením souhlasit, a Bořkovi už jsem to řekla jasně. Jen doufám, že se s tím Bořek smíří a nenajde si někoho jiného, kdo bude ochotnější... I když v tom případě by bylo jedině dobře, kdybychom se rozešli.“

Další články v našem magazínu:

Reklama