Milé ženy-in,

je mi 28 let, příteli 36. Jsme spolu téměř pět let a až na pár bouřlivých období nám to klapalo a klape. Rozumíme si i beze slov, na hodně věcí máme stejný názor, a dokonce se na něj odpoledne těším, když jdu z práce.

 

Jediným naším problémem je má údajná žárlivost. Přítel má totiž občas divné nápady. Jen pro ilustraci: jednou se ptal, jestli by u nás jednou týdně nemohla spávat asi osmnáctiletá slečna, kterou potkal na internetu na chatu a která do našeho města jezdí do školy. Prý by nám za to uklidila a umyla nádobí.


Na jaře si přítel našel nového koníčka - bude fotit holky. Začal na tom pracovat a sháněl po internetu slečny na focení. Po dlouhých hádkách,  diskuzích a mých protestech jsme se usnesli, že ať to tedy zkusí. Nakonec jsem mu začala dělat vizážistku. Je to docela fajn s těmi žabkami pokecat, líbí se mi, když jsou překvapené z toho, jak je namaluji, ale ruku na srdce, dokážu si představit i lepší využití volného času. Féničané

Naštěstí ho tento koníček zvolna opouští ;-).


A teď aktuálně. Přišel s tím, že pojedeme na víkend na chatu do hor. Poblíž je bazén, snad s termální vodou, sněhu na blbnutí je hodně, nápad se mi moc líbil. Jenže přece nepojedeme sami. Kontaktovali jsme různé kamarády a kamarádky, kteří by přicházeli v úvahu, ale nikdo neměl ve zvolený termín čas nebo nemají penízky. Až mého drahouška napadlo, že s sebou vezmeme dvě z jeho modelek. Jedné je sedmnáct a druhé asi dvaadvacet.


Nevím jak vy, ale nevidím nejmenší půvab ve víkendu stráveném pouze ve čtyřech se dvěma takhle mladými slečnami, které skoro neznám, se kterými si jen tak „společensky pokecám“ a které se ještě k tomu neznají navzájem. Kdyby to byla celá banda lidí, tak je to zase něco jiného.

A to má přítel ještě v úmyslu zaplatit za ně nocleh (stejně bychom prý museli rezervovat celou chatu) a samozřejmě nechce nic za benzin.

Pořád se kvůli tomu handrkujeme, on mi vyčítá, že jsem žárlivec a já zase nechápu, proč jet na víkend na akci, která mi přijde o ničem. Dokonce koketuju s myšlenkou, že ho raději nechám jet se slečnami samotného.


Prosím o váš názor, myslím si totiž, že na mém pohledu není nic nenormálního.

 

Marcela

 

Reklama