Ve svém příspěvku píše, že je nakupování baví oba stejně a jejímu příteli nedělá problém poradit jí s výběrem oblečení, náušnic, ale třeba i barev na vlasy. Takřka neuvěřitelné. Více už prozrazovat nebudu.

Přeji všem pěkný den, rozhodla jsem se, že dneska přispěju taky svým příspěvkem. Zrovna jsem dodělala práci a tak mám chvilku čas se rozepsat :-)

Nevím, zda mám takové štěstí, nebo je to jen náhoda. Nemám problém se svým přítelem chodit nakupovat. Dokonce se mnou chodí rád a sám si napíše seznam, co potřebujeme nakoupit. O nic se vlastně nemusím starat. Chodím pozdě z práce, takže mi to vlastně vyhovuje, že nemusím z práce ještě zjišťovat, co potřebujeme a nepotřebujeme nakoupit. Vždy se mě akorát zeptá, jestli náhodou nechci ještě něco koupit. Prohlédnu si seznam, co vlastně na ten papírek napsal a popřípadě připíšu něco, co bych potřebovala já osobně koupit.

Dokonce mi příjde, že chodí nakupovat s radostí. Není problém s ním jít nakupovat nejen jídlo ale také oblečení. Dokonce mi pomáhá s výběrem, co by mi mohlo slušet a já zas pomáhám jemu s nakupováním oblečení. Dokonce se vyzná i v naušnicích. Většinou se schodneme, a které se líbí jemu, se vlastně líbí i mně. Takže mi dopřává mojí sbírku dokonce i k narozeninám, aniž bych si musela vybrat sama.

Máme výhodu, že nakupování baví nás oba a dokonce se rádi oba jen koukáme na akce, i když si to kupovat nebudeme. Koukáme se po obchodech na elektroniku, dokonce mi umí vybrat i parfém. Rád se mnou nakupuje i barvu na vlasy, vybírá mi dokonce i on sám, která by mi mohla slušet. Vždy se na všechno schodnem co se týká ostatních věcí než potravin. Dokázal mi vybrat notebook, brašnu na notebook a myš k notebooku, který by mi vyhovoval a já jen souhlasila a tak jsem ho vzali a koupili :-)

Nejraději máme nákupy v hypermarketech, kde je vše potřebné. Nakoupit většinou jezdíme autem, nemáme to nějak blízko od domova. Když potřebujeme něco malého, tak je samozdřejmé, že si zajdeme do TESCA, které máme při ruce, když jdeme navštívit jeho rodiče. Tam vždy musíme nechat našeho psa, protože ho v autě nebo u obchodu přivázeného nechávat samotného nechceme. Když už je příležitost, tak ale raději jezdíme do KAUFLANDU nebo do GLOBUSU. Tam si musíme už dojet, protože to máme docela daleko a pěšky by to určitě nešlo.

Přeji všem krásný den, dnes konečně poslední den pracovní a před námi víkend tak si ho všichni užijte tak krásně, jako si ho užiju já :-)

malinke-kote

Váš přítel je asi nakupovací univerzál. To ho opravdu nic neotráví?

A co ten váš, milé ženy-in? Také byste chtěly, aby vám radil při nákupech oblečení, kosmetiky nebo bižuterie? Nebo si to vůbec nedokážete představit? Ještě máte chvilku na to, abyste nám napsaly.

redakce@zena-in.cz

Reklama