Irena je celkem pohledná, devětadvacetiletá žena, která už více než čtyři roky udržuje vztah s o patnáct let starším, rozvedeným podnikatelem Pavlem. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby neměl Pavel vůči ní požadavek, který nechce splnit.

silikon

Seznámení Pavla a Ireny

Seznámili se spolu u baru jednoho nočního podniku. Pavel tam společně s kamarády zapíjel „šťastný rozvod“, Irena slavila s kamarádkami rozlučku se svobodou jedné z nich.
Zčásti měl na tom vinu i alkohol, že se spolu ještě tu noc vyspali.
„Já jsem ale taková kráva,“ řekla si Irena ráno, když se probudila v cizím bytě, a začala se pomalu a tiše oblékat.
„Kam jdeš, kočičko?“ zeptal se rozespalým hlasem její spolunocležník.
„Já už musím domů,“ špitla Irena.
„Tak mi dej aspoň telefon.“
Chvilku váhala, ale pak ho Pavlovi dala.

Hned druhý den se Pavel Ireně ozval, že by se jí chtěl omluvit, ale že nelituje ničeho, co se stalo. A jestli se prý nezlobí, tak by ji rád pozval na večeři. Irena v tu dobu měla přítele, ale jejich vztah byl poslední dobou už spíše jako sourozenecký. Každý si žil de facto po svém.
„A tak proč bych nešla,“ řekla si Irena. Jarda (přítel) ji už dlouho nikam nepozval.

Musíš mě přece reprezentovat, kočičko...

U jedné večeře nezůstalo a Pavel s Irenou se začali scházet. Po čase se rozešla se svým přítelem a nastěhovala se k Pavlovi.
Jejich vztah se i přes větší věkový rozdíl dal považovat za ideální.
Pavel měl za sebou šťastně rozvod, na víkendy si brával dvanáctiletého syna, který si Irenu oblíbil.
Oba měli dobrou práci, pěkné bydlení.

Asi po dvou letech společného soužití se Pavlovi začalo dařit v podnikání čím dál líp a otevřel si ještě dvě nové pobočky.
Začal se chovat jako velký pan podnikatel, najednou se kolem něj vyrojila spousta nových rádoby přátel. S Irenou začali hodně cestovat a užívat si.
Když se jednou vrátili z jednoho hodně povedeného večírku, Pavel Ireně zničehonic v posteli řekl, že by si mohla nechat zvětšit prsa.
„Aha,“ zasmála se Irena: „proto ty jsi celou dobu nespouštěl oči z té prsaté blondýny.“
„Musíš uznat, že prsa měla pěkné.“
„Já do sebe řezat nenechám, a co mám, to mi stačí,“
naštvala se Irena a dodala: „Zajímavé, že dřív ti moje prsa nevadila.“
„Dřív není dnes. Všechno se mění. A musíš mě reprezentovat, kočičko.“

Proč nebojovat stejnými zbraněmi?

Od té doby to má Irena na talíři skoro každý den. Co se Pavlovi začalo dařit v podnikání, tak se hodně změnil. Všechno mu na ní začíná vadit. Prý by si měla nechat odbarvit vlasy a taky by mohla trochu zhubnout, no a hlavně zvětšit to poprsí.

Někdy ho podezírá, že si snad tehdy na tom večírku s tou blondýnou něco začal, protože do té doby byl klid.
Irena se vždycky se bála jakýchkoliv operačních zákroků a není zastáncem plastických operací. Se svou postavou je spokojená. Navíc chce časem děti, a když už by si měla opravit prsa, tak až po dětech, po kojení.

Má Pavla ráda a nechce ho ztratit, ale pokud má být jejich vztah založen jenom na tom, jestli má nebo nemá velká prsa, tak to o ni asi moc nestojí. Zřejmě mu byla jen dobrou náplastí na jeho porozvodové období. Zatím jeho návrh odmítá, ale jak dlouho to ustojí? Co když ho potká s nějakou silikonovou kráskou? Copak se dnešní svět točí jenom kolem velkého poprsí?

Kamarádka jí radí, ať mu to pěkně osladí a řekne mu, že si nechá zvětšit prsa, až on si nechá zvětšit penis. Plastika jako plastika. I když to Pavel moc nepotřebuje, proč to nezkusit? Proč nebojovat stejnými zbraněmi?

Čtěte také:

Reklama