Bulvár

Přítel celou dovču prochrápe


Vztahy na dovolené – podle odborníků je to zkouška ohněm. Má kamarádka si vyjela se svým tentokrát určitě tím „pravým“ do Chorvatska. Chodili spolu půl roku a teď se těšili, jak si spolu užijí moře, koupání, výlety a nicnedělání. Její přítel se do té doby jevil jako akční člověk. Chodívali na výlety, sportovali, byla samá „sranda“. Proto jsem byla zvědavá jak ta jejich první dovolená dopadne.

Po dvou týdnech se vrátili, opálení, odpočatí. Jen kamarádka mi připadla trochu přešlá. A já zvědavá, se začala hned vyptávat. Kde všude byli, jaké bylo moře, co místní restaurace a jaký vlastně je ten „pravý“ na dovolené. Odpovídala vyhýbavě. Moře průzračné, obloha bez mráčku, ubytování na úrovni. Ale já chtěla vědět víc! Nakonec z ní vypadlo, že mladý muž celé dny trávil na pokoji. Ráno se nasnídal, pak ulehl do postele a spal. Ona byl mezitím na pláži. V poledne se vrátila do hotelu, vzbudila drahouška, šli se naobědvat a on opět do postele spát. Odpoledne za ní přišel na pláž, trochu si zaplaval a pak si četl noviny. Večer patřil procházkám, dá-li se to tak nazvat. Po nábřeží do přístavu a zpět. „A jak daleko byl ten přístav?“. Nedalo mi to. „200 metrů od hotelu.“, zněla odpověď. „A to jste nikde jinde nebyli?“. Prý ne, takto to přes její prosby a donucování „fungovalo“ dva týdny, jen poslední den ji vzal na večeři do pizzerie naproti hotelu. Když se ho kamarádka ptala, proč nikam nechce, vždyť doma pořád něco vymýšlí, podniká, odvětil, že je z toho hrozně unavený a musí si odpočinout. Nejel prý na dovolenou proto, aby chodil na výlety a pořád se cachtal v moři.

Být to já, tak si s ním od srdce promluvím a „problém“ řeším, ale kamarádka to vzdala. Jenže pokud čekáte rozchod, mýlíte se. Každý rok jedou na dva týdny k moři, kde se on věnuje nicnedělání a ona chodí sama na výlety nebo je opět sama na pláži. Přizpůsobila se, ale nebyla by to ženská, aby něco nevymyslela. Když chce výlety jen doma, má je mít. Pak následují dovolené u nás, kde( nyní už manžel) nadšeně chodí po horách, večer sedávají v hospůdkách a oba jsou spokojení.

Jen neví, proč utrácejí peníze za moře...

Blanka


Milá Blanko,
a víte, jak krásně se na tom čerstvém přímořském vzduchu spí? To si za žádné peníze v tuzemsku nepořídíte.

 

   
30.07.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. [7] gentiana [*]

  Já taky na dovolené u moře polovinu času prospím. Ráno se pocourám, dopoledne třeba taky, pak to zapíchnu a vylezu ve čtyři nebo v pět. Vzhledem k tomu, že mám nově se vyskytnuvší alergii na slunko, která funguje velmi jednoduše - bez krému dál než k popelnicím - svědím svědím svědím, tak asi budu spát furt:P

  superkarma: 0 30.07.2007, 23:32:57
 2. avatar
  [6] catcat [*]

  poslední dovolenou v Chorvatsku jsme s dcerou taky prospaly, ale je fakt, že na pláži ve stínu skal či pod slunečníkem. Tenkrát bych žádnou jinou aktivitu nesnesla, fakt jsem potřebovala totální odvaz a dcera taky...

  superkarma: 0 30.07.2007, 16:42:41
 3. avatar
  [4] Janecka [*]

  A proč ne? Já bych taky nejraději celou dovolenou prospala,ale bohužel se mi to nikdy nepodařilo,neb jezdíme s aktivníma lidma,co pořád někde lozí.Manžela taky nebaví ležet u moře.

  superkarma: 0 30.07.2007, 16:01:54
 4. avatar
  [3] barkl2 [*]

  Ten je prostě perfektní, asi k moři jezdí kvůli ní....

  superkarma: 0 30.07.2007, 15:40:48
 5. avatar
  [2] vininka [*]

  Chlapi jsou často prostě "divní"........

  superkarma: 0 30.07.2007, 15:29:27
 6. avatar
  [1] fructia [*]

  Když jsou tak spokojení...

  Ale divím se, že mu není líto peněz za to, že si může lehnout

  superkarma: 0 30.07.2007, 15:15:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme