Bulvár

Přistihla nás v tom nejlepším

Dobrý den,

jelikož bydlíme s přítelem ve stejné vesnici, tak jsme se potkávali od malička, ale on je o 12 let starší, takže jsme se spolu nebavili. Nicméně on mé rodiče zná, takže k nám chodí od začátku vztahu na večeře, obědy, nebo jen tak… A většinou si povídá spíše s nima, než se mnou…

Já jsem jeho mamku poznala tak, že jsme se vraceli ze zábavy asi v pět hodin ráno a protože jsme si mysleli, že není nikdo doma, tak jsme si sedli do obýváku a vzali si nějaké jídlo.

Jenže se to trošku zvrtlo a začali jsme se milovat. Do toho tam vstoupila jeho mamka (naštěstí ještě než to pořádně vypuklo). Když viděla, kdo tam je, omluvila se a odešla.

Celá rudá jsem utíkala nahoru do přítelova pokoje a ráno jsem odmítala vylézt… Jenže mě pozvala na oběd, takže jsem dolů stejně musela jít.

Nakonec to dopadlo skvěle, neřekla ani slovo a doteď spolu vycházíme docela dobře. No, ještě aby ne, když jsem u nich skoro každý den…


Milá ženo-in,

tak tohle je moje noční můra, možná nejen moje :-)))! Ještě, že byla maminka v pohodě a nezačala věc rozebírat. Věřím totiž tomu, že i takové se najdou.
   
25.07.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

  1. avatar
    [2] paviocko [*]

    Byla jsem jednou u svého expřítele a taky jsem se chystali k nějakým hrátkám, když v tom vtrhnul do pokoje jeho otec netušící, že tam jsem. Omluvil se, okamžitě sebral psa a šel ven :o)))

    superkarma: 0 26.07.2006, 08:24:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme