Týden s týdnem se sešel a máme pro vás další várku informací z redakce a nástin toho, co vás čeká na našem magazínu v příštím týdnu.

Minulý týden Saša Stušková vykřikovala, až halekala, že tento týden napíše o poměrech v naší redakci ONA! Měla ohromnou podporu většiny ženské části redakce a byly do ní vkládány velké naděje.

Nechci bonzovat, ale nahlásit ji musím. Tento týden v úterý slavila své narozeniny a hned včera mi oznámila, že to nenapíše. Prý na to nemá šedé buňky mozkové. Taktně jsem pomlčel, že tato okolnost je nám všem všeobecně známa a že to nemusela ani říkat.

Tak tedy máte mne, opět s plnou parádou.

Tedy bez ní, bez ústní parády. Již 14 dní chodím k zubaři na reortodoncii. Tedy předělávají mi můstek, protože se mi za prvé uvolnil a za druhé se zjistilo, že plnění v kořenech vymizelo a mám tam zánětlivá ložiska. Dnes tedy redakci straším ďábelským úsměvem bez zubů.

zuby

Také jsem dostal preventivně antibiotika, která mne činí velmi nerudným, až mrzutým, a hlavně ospalým, až pasivním.

A teď ke zbytku redakce.

Dana Haklová se vrátila ze svatební cesty usměvavá, ale ne moc odpočinutá. Prostě svatební cesta jak měla být. Prozradila, že si v Řecku vybrali chatku daleko od moře, aby nekazili výchovu mladistvých a nelekali ráno rybáře vyplouvající na moře. Dana se od návratu usmívá a nechce prozradit, kde svého manžela ukrývá. Máme podezření, že na rehabilitační klinice.

Saša Stušková, jak jsem již psal dnes ráno a na začátku tohoto článku, oslavovala své narozeniny. Moc si je ale neužila. Celou dobu, co popíjela, volala svému muži, dočasně internovanému na chalupě na Moravě, a ptala se ho, proč chodí na poštu. Přesvědčování, že pošťačka má 100 kg a není vůbec hezká, ji moc neuklidnilo. Přece jen ho nechala o samotě už celé dva dny. Prý chystá přepadovku… Snažíme se jí to rozmluvit, ale asi víte, co dokáže nemoc zvaná žárlivost. Prosím vás, Saša mi pokaždé říká, co si o ní pomyslíte, když o ní pořád píšu takové věci, tak jí napište, co jste si o ní pomyslely.

No a nakonec tu mám naši zbylou vykutálenou dvojku.

Tedy když vynechám naši účetní Ivanu, která vtrhává do mé kanceláře bez klepání jako tajfun a tváří se udiveně, že jsem v práci.

Klárka Wimmerová nám asi jede po Jakubovi Kočím. Jinak nevím, jak si vysvětlit, že mu posílá mejly začínající: „Milý Kubíčku“ a končící slovy „pa a pusu“. Na poradě se to snažila obhájit tím, že její muž se také jmenuje Jakub a že se spletla. Ale to, jakým způsobem se snažila koketně nohama okopat redakčního Kubu na poradě, už záměnou e-mailů nevysvětlí.

Kuba však právě zítra odpoledne odjíždí na 14denní dovolenou. Tak to možná v Klárce vyšumí a rozvrat jejího mladého manželství to odvrátí.

A nyní již k věci. Pokud přežiji dnešní odpoledne, spolu s vámi se budu příští týden bavit na následující témata:


  • V pondělí  23. července Saša Stušková nadnese téma: Historky z oslav na pracovišti. Asi chce napsat, jak tento týden opila mou ženu...
  • V úterý 24. července se Dana Haklová zeptá: Umíte se proměnit?
  • Ve středu 25. července si bude Saša Stušková předpokládám stěžovat na jednání na úřadech a vás se zeptá na vaše zkušenosti s úředníky všeho druhu. A těší se na příspěvky i z druhého břehu…
  • Ve čtvrtek 26. července spolu se mnou zavzpomínáme na doby, kdy ještě nebyly mobily. A zeptám se i mladší generace. Co pro vás mobil znamená, co vám dal a vzal.
  • V pátek 27. července opět Dana Haklová s vámi probere přestavby bytů. A to nejen stavebních, ale takové to šoupání skříněmi, aby ten byt vypadal aspoň trochu jinak…

Tak co, líbí se vám témata? Pokud ne, napište nám, co vám chybí. Rádi se vám přizpůsobíme.

Samozřejmě chystáme spoustu zajímavých článků, příběhů i rozhovorů.

Máte se na co těšit.

Přeji krásný den, týden a vlastně celý život. Nezapomeňte, že máte jen jeden!

Reklama