Na příští týden jsme vám opět připravili pět zajímavých témat a hromadu článků. Také jsem Vám napsal pár řádek o dění v redakci.

Na začátek Vás musím uvědomit o tom, že vše níže napsané je čistá pravda a nic než pravda. Ale také musím podotknout, že pravda nikdy není jen jedna. Tak s tím počítejte.

Saša Stušková odjela na dovolenou. A znáte to, kdo chybí, sám sobě škodí. Ani jsem se nestačil na poradě rozkoukat a už Saša škytala. Při rozebírání tématu vícegenerační bydlení si některé z nás vzpomněly, že Saša má stále dětský pokojíček svého dnes již pětadvacetiletého syna připravený, jako by se měl každou chvíli vrátit domů. Z některých úst padala slova jako rozmazlený, mamánek, dělá jí to dobře. Hned jak se, Sašo, vrátíš, řeknu, kdo to byl :)

Klára Wimmerová celou poradu nedávala pozor, příští pátek odjíždí na volbu Muže roku a bude za vás v porotě a samou nedočkavostí ani nemůže dospat. Přiznala se, že její manžel jí zakázal jet samotné, a přifařil k ní proto jeho sestru a Klářinu švagrovou, Lindu. Znám je obě a troufám si tvrdit, že neudělal dobře… Budou na ty chlapy dvě!

Dana Haklová byla tentokrát velmi výřečná, některé její výroky jsou v podstatě nepublikovatelné před 22. hodinou. Ale vypadá to, že její nové manželství se dostává do normálních kolejí. Již nemá kruhy od nevyspání pod očima a asi deset minut z porady byla duchem přítomna.

No a tentokrát nejvíce zaujal Jakub Kočí, který se vrátil z dovolené. Jeho dovolená na farmě skončila fiaskem. Z deseti dnů se staly tři a svou nespokojenost dal prý „razantně“ najevo. Nechtěl bych být u toho, když se omlouval, že odjíždí z „pracovních důvodů“ pryč o tolik dříve. :) Jakub je prostě drsňák.

A mimochodem nevím, jak vypadá jeho vztah s přítelkyní, když natvrdo prohlásil, že jemu se tady z těch chlapíků z Muže roku nejvíce líbí ten fešný Slovák Karol, který mimochodem vede v našem hlasování o Muže roku magazínu žena-in (ZDE). Kuba si asi připravuje coming out.  Kubo, neboj se, my to tušíme už dlouho…

Tolik krátké zprávičky z redakce.

A k tomu, co vás čeká a nemine příští týden. Saša Stušková má ještě dovolenou, a tak na vás budeme jen tři.


  • V pondělí 20. srpna se Dana Haklová zeptá, zda jste v nouzi poznaly přítele/kyni? A sama vzpomene na sebe a povodně v Praze. Bydlela totiž v tom domě na Florenci, který spadl.
  • V úterý 21. srpna na výročí ruské okupace s vámi Jakub Kočí bude řešit, co si myslíte o vícegeneračním bydlení. Chtěla byste bydlet se svými rodiči, popřípadě dětmi v jednom domku, nedejbože bytě?
  • Ve středu 22. srpna Dana Haklová prozkoumá stav vaší pleti. Neříkejte, že o ni pečujete jako já…
  • Ve čtvrtek 23. srpna má maličkost napíše krátkou příhodu o svém kamarádu, který je roztomile roztržitý. A vás se zeptá, zda jste také takové. Klíče do lednice, jogurt do kapsy, znáte to?
  • A v pátek 24. srpna bude Jakub Kočí vyzvídat, který smysl je pro vás nejdůležitější? Zrak, čich, hmat, sluch, nebo chuť? V redakci se na tohle téma vedla vzrušená debata.

Věřím, že se vám náš pel-mel  témat zalíbil a že přispějete svým dílem k zajímavosti našeho magazínu.

A pokud vám něco chybí, pokud máte jakékoliv připomínky, nebo náměty a nápady, napište je do diskuse pod tímto článkem, nebo do redakčního mailu:

redakce@zena-in.cz

A k tématům na příští týden můžete klidně přispět již dnes…

Reklama