Máme pro vás zajímavou pozvánku! Značka Levi's by vás ráda pozvala na zábavné odpoledne!

Rádi bychom vás pozvali na malou oslavu k otevření nového, již desátého Levi's® Storu. Ve čtvrtek 8. listopadu od 13 hodin jsme pro vás připravili zábavné odpoledne, které bude uvádět Lejla Abbasová. Módní přehlídky v taneční choreografii Qaši a IF Dance Group představí nové kolekce.

O hudební doprovod se postará DJ Míša Salačová. Od 15.30 bude autogramiáda Michala Hrůzy s kapelou, kde představí své nové CD Bílá velryba. Při parkourové exhibici se můžete přiučit tomuto mladému městskému sportu.

Po 17. hodině se družstva celebrit utkají v úpravě džín a vy budete moci rozhodnout, kdo vyhraje. Celé odpoledne budou probíhat soutěže o zajímavé ceny: limitovanou edici triček Levi’s, nové CD Michala Hrůzy Bílá velryba a vstupenky na křest, který je 13. 11. v Lucerna Music Baru. Také můžete získat Levi's® magazín The Cut s poukázkou na 20 % slevu a rovnou ji využít, například u novinky – „denim baru“ – obsluhovaného pultu pro vystavení a prodej džínů, který vám umožní si samostatně a rychle najít váš oblíbený střih a provedení.


A kdo přijde v oblečení Levi’s, může se nechat zdarma učesat od vlasovým mistrů ze salonu Hair Area, nebo se nalíčit kosmetikou Maybelline NY.

 

 

Těšíme se na vás! Vaše oblíbená značka Levi's® 

 

 

 

Reklama