Novinky

Příště dám přednost autobusu

Čtenářka Tamule má na svůj zatím jediný let jen samé špatné vzpomínky. Vadilo jí čekání, málo prostoru pro nohy i poškozené zavazadlo. Děkuji Vám Tamule za příspěvek. Také jsem takový let zažil, ale věřte, že ne všechny lety a letadla jsou taková. Spíše jste měla smůlu nebo mizerného dopravce…

Dobré ráno !
Na let letadlem jsem se vždy hrozně těšila. Poprvé jsem letěla až ve svých 35 letech a zážitek tedy předčil má očekávání.

Začalo to na letišti. Odbavení - hodinová fronta, zbavování se všeho pití, abychom si pěkně v letadle mohli koupit 1dc za 2 eura. Synovi jsem dopřála, já umírala žízní, letadlo mělo zpoždění. Příjemné a krásné letušky, jak už to bývá ve filmech také nikde. Dost nevzhledné, neutrální, v posledním tažení slečny připomínaly mumie. Když konečně letadlo vzlétlo - čekala jsem, že se budu bát, nebo něco cítit ... a NIC.
Připadala jsem si jako skrčenec - nevešla jsem se do sedačky, a to nejsem žádný svalovec, ani sádelnice, nohy jsem musela mít natočené do strany, protože v cestě byla sedačka téměř naplácnutá na mně a navíc mi byla nechutná zima. Byl srpen, měla jsem malou deku s sebou (naštěstí), ale nějaký úžasný zážitek z letu jsem nepostřehla díky zimě, bolesti nohou a přicházející křivici.
Po přistání a hodinovému čekání na zavazadla, kde bylo jedno zničené jsem se opravdu nemohla dočkat až poletíme zpět. To byl podobný zážitek.
Příště jedu na dovolenou autobusem. Časově je to rychlejší (když spočítám ty hodiny na letišti), levnější, pohodlnější, teplejší a zdravější.
Letu zdar, fakt mi to stačilo.
Tamule


Létáte ráda, nebo se bojíte?

 • Pamatujete se na svůj první let?
 • Zažila jste v letadle nějakou hrůzu?
 • Nebo naopak legraci?
 • Jak let prožíváte?
 • Toužíte, nebo toužila jste být pilotkou?
 • Čím vás přitahuje, či odpuzuje létání…

Vaše letecké historky, příběhy, úvahy videa i fotografie směřujte na notoricky známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes v 16 hodin za příspěvek, který mne nejvíce zaujme, odměním a snad ještě dnes vám do náruče svěřím krásné překvapení! Tak pište a mailujte!!!

   
18.04.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [4] v.poho [*]

  monkee — #2 Já tedy párkrát (tj. 2x) low-cost letěla a že tedy nejsem mrňous, nohy jsem taky nikam vytáčet nemusela.

  A narozdíl od cesty busem jsem neměla na nohách žádné otoky.Sml80 Z dvojnásobné šíře nohou mám zase nepříjmý autobusový zážitek já.

  Pentlička — #3 To je o ceně letenky. Nízkonákladovky z toho žijí. Na druhou stranu - ty 2 hoďky bez pití vydržím bez problému. Nebo ta 2 E dám, když zase letím za hubičku.Sml57

  superkarma: 0 18.04.2013, 15:44:40
 2. avatar
  [3] Pentlička [*]

  Já tedy v letadle pití ani jídlo nikdy platit nemusela. A jako skrčenec sedím i v tom autobuse. Kromě toho do Ameriky bych se autobusem těžko dostala.

  1. na komentář reaguje v.poho — #4
  superkarma: 0 18.04.2013, 11:30:43
 3. avatar
  [2] monkee [*]

  Asi by to chtělo změnit dopravce - vyhnout se nízkonákladovému. Extra moc prostoru pro nohy v letadle obvykle není, ale nikdy jsem je nemusela vytáčet do boku.Sml24 A přístup personálu taky závisí na aerolinkách.

  1. na komentář reaguje v.poho — #4
  superkarma: 0 18.04.2013, 11:08:59
 4. avatar
  [1] Dooma [*]

  Pokud létáte s menším dítětem, můžete si vzít na palubu 1 litr vlastního pití Sml22 Jinak hodně štěstí, než jet autobusem na dovču, tak se radši nechám zastřelit (můj názor - jela jsem tak jednou a NIKDY VÍC!!!!!)  Sml52 Sml80

  superkarma: 0 18.04.2013, 10:52:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme