Můžete mít sebehezčí střevíčky, ale pokud z nich polezou neupravené a neošetřené nohy, těžko se za nimi někdo otočí s lichotivou poznámkou. Krásné nohy v otevřených botách – to je žhavé téma léta. Slunce pálí tolik, že schovávat nohy do uzavřených bot je čirý masochismus. A možná i „mykotismus“ :)
.  A o to tu běží.

 

Přestože jsou lidé, kteří tráví hodiny v teplých propocených teniskách, k tomuto onemocnění o něco náchylnější, není bohužel nijak omezeno jen na sportovce. Méně odolné mohou být i sluncem vysušené nohy v letních sandálech, protože kůže ztrácí přirozenou ochrannou tukovou vrstvu. K tomu přidejme ještě odřeniny a puchýřky způsobené módními botami – a naše nohy kráčí přímo do náruče mykózy.

 

Pokud máte k mykóze nohou sklon, přijdete k ní mnohem snadněji, než si myslíte. Mykotickou houbu můžete na sebe „nabrat“ z každé šupinky odloupnuté z pokožky nohy infikovaného člověka!

Mezi hlavní příčiny mykózy patří zpocené nohy, opomenutí nohy po umytí pečlivě osušit, zejména mezi prsty; nebo naopak příliš sveřepé sušení a následné poškozování kůže, půjčování ručníků, bot nebo ponožek, neustálé nošení týchž bot – zejména jsou-li vyrobeny ze syntetických materiálů. Mykózu si také můžete přinést z různých veřejných prostor – ze šatny či sprchy, kde chodíte naboso.

 

Abychom podpořili péči o Vaše nožky, připravili jsme pro Vás soutěž o fotografii nejkrásnějších nohou, kterou přináší přípravek pro jednorázovou léčbu mykózy Lamisil 1x. Do soutěže jste zaslali velké množství snímků. Ať už se jednalo o nadsázku, vaše opečovávané nohy, fotografie dětských mininožiček, většina z nich je velmi zdařilá. Proto nám přijde škoda, abychom o vítězce rozhodovali sami. Dohodli jsme se, že pro vás připravíme anketu, ve které o vítězi rozhodnete vy sami.

 

Jak to funguje?

Vyberte z těchto fotografií tu, která se vám nejvíce líbí. Po vyhodnocení počtu hlasů bude vybráno 12 výherců.

 

Na co se tedy můžete těšit?

Od 18. 6. 2007 můžete hlasovat v anketě, kde se vám představí 20 fotografií nohou. Na tuto anketu naváže článek, v němž se dozvíte, které fotografie jsou vítězné.

 

Podle čeho vybírat?
Označte snímek, který vám připadá nejlepší, který se vám líbí, něčím vás zaujal.

 


Pokud se zúčastníte ankety, můžete vyhrát opravdu krásné ceny od značky Lamisil 1xrevoluční novinky k jednorázové léčbě mykózy nohou a parfém od společnosti Coty. Anketa probíhá ZDE

Lamisil 1x, kožní roztok 1 % - lék k jednorázovému kožnímu podání. Obsahuje terbinafin. Pečlivě čtěte příbalový leták!

Reklama