Čtenářka LudPa nám dnes k tématu poslala příspěvek o tom, jak byla jako mladá na dovolené u Balatonu s bratrem a s tehdejším přítelem. Děkuji Vám LudPo za příspěvek a gratuluji k tomu, že vám to vydrželo.

Hezký den,
 
ještě v době, kdy můj manžel nebyl můj manžel, ale  přítel-milenec-partner. Tak v té době jsem s ním a mým bráchou byla na dovolené u Balatonu.

Spali jsme v jednom stanu a to byl ten problém. Náš ne, ale rozdýchat to nemohla česká rodinka, která měla stan postavený vedle nás.Když jsme se ubytovávali, tak můj partner musel zrovna pilně, nutně, spěšně na onu místnost.Takže dotyčná slyšela jen moje a bráchovo jméno.

Samozřejmě bylo stejné a ona si myslela, že je to můj manžel. A tím pádem mého partnera automaticky považovala za mého milence.Opovržlivě na mě házela své pohledy a kroutila nevěřícně hlavou.Ke svému manželovi pronášela věty o nemorálnosti tak,abych to slyšela. „Ona spí s oběma v jednom stanu, to snad ani není možné,co je to za.....

My jsme se tím náramně bavili. Jednou večer jsme seděli u ohně a naši sousedé taky.A protože už déle nemohli snášet ty pobuřující sousedy, kteří dávají  špatný příklad jejich dětem, šli si to s námi vyříkat.No,spíše vyřvat.Až si tedy vykřičeli svoje, začala jsem vysvětlovat.Zbytečně.

Tady jsem poznala, že přísloví o házení hrachu na zeď je pravdivé. Málo, že jsem byla povětrnice, ještě jsem byla za lhářku.

Soused se sice přišel druhý den omluvit,ale jeho žena si určitě dodnes myslí,že vedle nich ve stanu spala nejhorší poběhlice z celé republiky.
A to mám za to. S manželem jsme spolu 34 let a milence jsem opravdu nikdy neměla.
LudPa
Text nebyl redakčně upraven


Jaké máte vztahy s bývalými manžely, milenci a příteli?

  • Zcela jste je zavrhla?
  • Nebo s nimi udržujete vřelé kontakty?
  • Musíte se s nimi stýkat kvůli dětem?
  • Stali jste se přáteli?
  • Co na to váš současný muž?
  • A co on? Udržuje kontakty s bývalými?
  • A vadí vám to?

Pište své příběhy, úvahy, stížnosti i pochvaly na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním třemi knihami: Hrana rozkoše od Evy Berlinové, Zákon přitažlivosti v praxi od Roberta Doyla, knihou Divoši od Dona Winslowa a třemi Margotkami na nervy s bývalými partnery.

Velmi se těším na vaše příspěvky a všem, které nebudou chtít, abych zveřejnil jejich nick či jméno, anonymitu samozřejmě zaručuji.

Reklama