Zdraví

Přišla jsem o panenství v kotelně!

Vážené ženy a Richarde, tak mé zvláštní místo na milování bylo v Kotelně kulturního domu. Bylo mě něco málo přes 16 a já byla na zábavě k MDŽ. Můj parter mě vylákal na procházku a skončili jsme v kotelně, kde jsem se poprvé milovala. Dost zvláštní místo pro tak velký den, když jsem to měla poprvé, že?

No a co na pracovišti? Také zážitek tenkrát jsem dělala servírku v jedné vinárně. Chodila jsem dřív než se otvíralo, abych nachystala stoly atd.V tom dorazil i kuchař a nějak se nám to vymklo a bylo to. Stačil nám sklad a ve stoje. Bylo to jen tak tak, protože jen jsme se ustrojili přišla šéfka. Asi něco poznala stále nás sledovala a já se celý večer klepala. Stalo se to pak pravidlem, že každý den před otvíračkou přišel kuchař a my se milovali.

Kolikrát jsme to stihli i během otvírací doby, protože v týdnu tam skoro nikdo nechodil. Byl to takový adrenalin a vzrušující, protože kdykoliv tam někdo mohl přijít. Samozřejmě do skladu nechodil nikdo z hostů, ale šéfka ano. Ale bylo to krásné.

Mějte se beník-31


Richard tu sice není, ale vyřídím pozdravy. Tohle je celkem vzrušující. V které že vinárně děláte teď? Došel bych na skleničku… A co vy a sex v restauracích? Co osahávání pod stolem, pod ubrusem, na záchodcích, kdekoli? Neříkejte že nic? Já bych to tedy říct nemohl… Tak povídejte, milé ženy-in.

Přečtu si to na adrese redakce@zena-in.cz

   
20.09.2006 - Zdraví - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [4] Lidka110 [*]

  tak to se asi nezapomene nikdy,že???

  superkarma: 0 21.09.2006, 00:45:27
 2. avatar
  [3] edith1975 [*]

  Panečku, je na co vzpomínat

  superkarma: 0 20.09.2006, 22:23:49
 3. avatar
  [2] bonda [*]

  Ha Ha,Havel byl jen vedený,že je zaměstnaný jako kotelník, ale nikdy se tam opravdu nevyskytoval.

  superkarma: 0 20.09.2006, 22:05:30
 4. [1] 1Mona [*]

  Kotelna je fajn, dyť i Havel tam pobýval nějakou dobu.A v restaurační kuchyni si to rozdávali Veškrnová s Polívkou v Kurvahoši.Jó, svět je malý!

  superkarma: 0 20.09.2006, 21:50:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme