Vážené ženy a Richarde, tak mé zvláštní místo na milování bylo v Kotelně kulturního domu. Bylo mě něco málo přes 16 a já byla na zábavě k MDŽ. Můj parter mě vylákal na procházku a skončili jsme v kotelně, kde jsem se poprvé milovala. Dost zvláštní místo pro tak velký den, když jsem to měla poprvé, že?

No a co na pracovišti? Také zážitek tenkrát jsem dělala servírku v jedné vinárně. Chodila jsem dřív než se otvíralo, abych nachystala stoly atd.V tom dorazil i kuchař a nějak se nám to vymklo a bylo to. Stačil nám sklad a ve stoje. Bylo to jen tak tak, protože jen jsme se ustrojili přišla šéfka. Asi něco poznala stále nás sledovala a já se celý večer klepala. Stalo se to pak pravidlem, že každý den před otvíračkou přišel kuchař a my se milovali.

Kolikrát jsme to stihli i během otvírací doby, protože v týdnu tam skoro nikdo nechodil. Byl to takový adrenalin a vzrušující, protože kdykoliv tam někdo mohl přijít. Samozřejmě do skladu nechodil nikdo z hostů, ale šéfka ano. Ale bylo to krásné.

Mějte se beník-31


Richard tu sice není, ale vyřídím pozdravy. Tohle je celkem vzrušující. V které že vinárně děláte teď? Došel bych na skleničku… A co vy a sex v restauracích? Co osahávání pod stolem, pod ubrusem, na záchodcích, kdekoli? Neříkejte že nic? Já bych to tedy říct nemohl… Tak povídejte, milé ženy-in.

Přečtu si to na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama