co má příroda společného s dnešním tématem? To se dozvíte, až si přečtete úžasný a vtipný příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem Ula

 Dobrý den

 je plesová a divadelní sezona a to je něco pro mě... Na plese jsem sice už nebyla asi šest let - od té doby, co se nám narodily postupně děti, ale divadlo navštěvuji poměrně pravidelně. 

 Snažím se střídat halenky a sukně, ale nedávno jsem si vyšla v šatech, které jsem neměla dlouho na sobě. Cítila jsem se v nich však dobře. Bohužel mi během představení prasknul zip v boku, protože nevydržel kila, kerá mi za tu dobu narostla a tak jsem  o přestávce nemohla jít korzovat do foyer nebo si jít vystát dlouho frontu na WC. Ale dalo se to přežít.

 Mám však jednu úsměvnou příhodu z návštěvy v divadle se svým otcem. Když jsem totiž přijela s malým miminkem k našim na návštěvu, otec zrovna slavil narozeniny a měl s maminkou koupené lístky do divadla. Mamince ale nebylo zrovna dobře, tak dostala nápad, že bych mohla jít do divadla místo ní. Moc jsem to uvítala, protože přijelo divadlo Ungelt s výborným Jiřím Lábusem, Chantal Poulain a Miroslavem Etzlerem...

Bavili jsme se úžasně, byla jsem moc ráda, že jsem šla, ale stejně jsem celou dobu myslela na to, co asi dělá doma to moje miminko. O přestávce jsme si šli dát do baru džus a jak jsem se napila, najednou se mi instinktivně spustilo mateřské mléko a bohužel jsem s sebou neměla výjimečně kojící polštářky. Rychle jsem dopila džus, založila si ruce před sebe a s úsměvem si šla sednout na své místo s tím, že než divadlo skončí, halenka mi už uschne. Mezitím jsem však „jako na potvoru“ potkala několik známých, které jsem dlouho neviděla, tak si chtěli se mnou povídat. Já stále ruce založené před sebou s úsměvem na tváři... až začala halenka prosakovat i směrem k břichu :) Situaci zachránil můj otec, který sundal sako a s pochopením mi ho podával.

 Do dneška vzpomínáme na to, jak jsme si užili jeho narozeniny s „kojící maminou“. Přírodu prostě nepřesltíte. 

Ula

Milá Ulo, to je moc pěkná příhoda, ale asi vám v té chvíli nebylo zrovna do zpěvu. Zajímalo by mě, jak to „kojení“ vyřešila doma vaše maminka?

Text nebyl redakčně upraven

Reklama