Meruňky pro lesk a pomeranče pro sílu vašich vlasů

Chránit své vlasy a dopřát jim tu nejlepší péči, to je pro každou ženu samozřejmost. Nejčistší přírodní složky — olej z meruňkových jader a pomerančové vosky — zajistí vlasům ochranu, výživu a propůjčí jim krásu a lesk.

 

Ucelená ovocná řada AVEFLOR zajišťuje komplexní péči pro poškozené vlasy (s meruňkovým olejem) a pro suché vlasy (s pomerančovými vosky). Obsahuje Šampón na poškozené vlasy s meruňkovým olejem a Kondicionér na poškozené vlasy s meruňkovým olejem. Účinné látky z těchto přípravků pronikají do struktury vlasu a dodávají jim objem a lesk, a zároveň vyhlazují povrch poškozeného vlasu. Vlasy jsou hydratované a zlepšuje se jejich elasticita. Reparační kúra na poškozené vlasy s meruňkovým olejem slouží k pravidelné regeneraci a vyživuje a zesiluje vlasy účinnými přírodními látkami z přesličky, kopřivy, chmele a břízy. Ochranná kúra na poškozené vlasy s meruňkovým olejem chrání a zesiluje vlasy již umyté a ošetřené kondicionérem.

 

Šampón na suché vlasy s pomerančovými vosky a Kondicionér na suché vlasy s pomerančovými vosky jsou ideální kombinací přírodních látek, pečujících o vlasy suché, matné a lámavé. Jojobový olej a pomerančové vosky propůjčují vlasům hedvábný lesk a udržují ve vlasech jejich přirozenou vlhkost. Balzám na suché vlasy s pomerančovými vosky zevnitř regeneruje zesiluje a vyhlazuje vlas a vytváří na něm ochranný film proti vysoušení. Bezoplachová kúra na suché vlasy s pomerančovými vosky slouží k pravidelné regeneraci suchých vlasů a používá se na vlasy již umyté a ošetřené balzámem.

 

 

Výrobky společnosti AVEFLOR se postarají o vaše vlasy, ochrání je a zvýrazní jejich přirozenou krásu.

Všechny kosmetické výrobky společnosti AVEFLOR naleznete na stránkách ZDE.

Reklama