Mrazivé a studené zimní dny, do kterých se poslední dobou každé ráno budíme, jsou pro mnohé z nás sice „bílé a romantické“, nicméně pro náš  organismus, pokožku a především vlasy představují velmi náročné období. Překonejte zimní nástrahy s řadou Schauma Regenerace & péče.

Mrazivé a studené zimní dny, do kterých se poslední dobou každé ráno budíme, jsou pro mnohé z nás sice „bílé a romantické“, nicméně pro náš  organismus, pokožku a především vlasy představují velmi náročné období. To spočívá především v záludnosti střídání extrémních teplot a suchého vzduchu, se kterými naše vlasy neustále bojují. Po ránu vlasy pečlivě vyfénujeme teplým, až horkým vzduchem a zvesela přeběhneme chladnou ulicí a s ledovým větrem v zádech do přetopené kanceláře. U většiny z nás to potom končí suchými, roztřepenými a poškozenými vlasy, které nevypadají hezky. Takovým vlasům je potřeba poskytnout chybějící vlhkost, která napomáhá  tomu, aby byly vlasy opět zdravé a krásné.

Schwarzkopf & Henkel proto nyní přináší záchranu v podobě vysoce účinné řady péče o vlasy Schauma, která napravuje a regeneruje i vlasy velmi poškozené – Schauma  Regenerace & péče. Stejně jako všechny produkty Schauma, také nová řada obsahuje kombinace aktivních složek s intenzivním posilujícím vitaminem, který posílí vlasy až o 80 %. Navíc ve svém složení obsahuje bambucké máslo a kokosové mléko, je tedy ideální i pro velmi poškozené, roztřepené vlasy a hýčká je delikátní kokosovou vůní.  

Pomocí nové řady Schauma Regenerace & péče, která se skládá ze šamponu a kondicionéru si naše vlasy mohou dopřát odpočinku. Receptura obohacená o bambucké máslo a kokosové mléko regeneruje přetížené a lámavé vlasy hloubkově zevnitř, vyrovnává vlasovou strukturu a navrací vlasům hebkost a lesk.

Bambucké máslo, vyrobené z oleje pocházejícího z ořechů stromu Karité (máslovníku) pochází z exotického prostředí savany západní a střední Afriky. Díky svým ochranným a zjemňujícím vlastnostem se stalo  oblíbenou pečující přísadou. Chrání před škodlivými UV paprsky a pomáhá regenerovat buňky. Kokosové mléko se skrývá uprostřed kokosového ořechu – plodu kokosových palem, které původně pocházejí z Malajsie, Polynésie a jižní Asie. Má nejen skvělé zvlhčující vlastnosti, ale také omlazující efekt. 

Přehled novinek řady Schauma Regenerace & péče:

Schauma Regenerace & péče šampon:  (250 ml, cca 55 Kč)

Schauma Regenerace & péče balzám:   (200 ml, cca 55 Kč)

 

 

 

 

Reklama