Krásná a zdravá pleť je přáním každé ženy, ať už se jedná o pleť mladistvou nebo zralou. Proto značka přírodní kosmetiky Weleda již po dobu 90 let přináší přípravky, které o pleť pečují. V pestré nabídce Weledy jistě najde produkt vhodný přímo pro svou pleť každá žena. Všechny přípravky této švýcarské kosmetické značky jsou vyráběny v duchu motta společnosti: „V souladu s člověkem i přírodou“ z ekologicky nejčistších dostupných surovin. Posilují přirozené funkce pokožky a tím snižují potřebu další péče o ni. Jednotlivé řady pleťové péče Weleda pomohou vyhladit vrásky, zregenerují poškozenou a unavenou pleť, dodají jí hydrataci a navrátí vitalitu. Šetrně se postarají také o pleť citlivou nebo podrážděnou, dokonale ji vyčistí a zklidní. Všechny přípravky mají mezinárodní certifikát čisté přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE.

Weleda

Péče o pleť Weleda obsahuje tři produktové řady určené pro různé typy pleti rozdělené dle věku - Kosatcovou péči dodávající hydrataci mladší pleti od 20 let, Růžovou péči určenou pro pleť nad 30 let s prvními vráskami, péči Granátové jablko pro zralou pokožku nad 40 let. Dále pak v nabídce nalezneme další tři řady péče o pleť bez rozdílu věku - Čistící péče rozdělená pro všechny typy pleti, Mandlová péče pro citlivou pokožku, a Speciální péče o suchou pokožku.

  • Kosatcová osvěžující pleťová péče

WeledaPro zajištění přirozené krásy mladé pleti je důležité zachování rovnováhy její vlhkosti. Kosatcová osvěžující péče je určena pro ženy ve věku od 20 let, intenzivně hydratuje a podporuje schopnost samočinné regulace pleti. Základem této řady jsou výtažky z oddenku kosatce, který má vysokou schopnost absorbovat vlhkost, uchovávat ji a hospodařit s ní stejně jako zdravá pleť. Produkty této řady pokožce dodají potřebnou elasticitu a ochrání ji před vnějšími vlivy okolí. Kosatcová osvěžující péče Weleda obsahuje denní a noční krém, hydratační krém a pleťovou masku.

  • Růžová vyhlazující pleťová péče

WeledaRůžová vyhlazující pleťová péče byla vyvinuta pro pleť od 30 let věku, kdy se objevují první známky stárnutí. Taková pleť potřebuje zejména podporu vitality. Růžová vyhlazující pleťová péče Weleda redukuje první vrásky a intenzivně podporuje přirozenou regeneraci pleti. Základem Růžové pleťové péče Weleda je olej ze semen růže Rosa Mosqueta z ekologicky nedotčených oblastí na úpatí And
v Chile. Tento olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které mají velký podíl na jeho účinku. Řada Růžové vyhlazující péče obsahuje denní, noční a hydratační krém, vyhlazující masku, krém na oční okolí a vyživující olej v kapslích.

  • Granátové jablko vyhlazující a zpevňující pleťová péče

WeledaTato řada pleťové péče byla vyvinuta speciálně pro potřeby náročné pleti nad 40 let. V této době se v pleti zpomalují procesy látkové výměny a to se postupně projevuje na jejím vzhledu. Granátové jablko je díky svým přirozeným schopnostem již od dob starých kultur považováno za elixír mládí, skvěle totiž neutralizuje škodlivé volné radikály způsobující stárnutí kůže. Olej ze zrníček granátového jablka působí jako přírodní antioxidant a efektivně zpomaluje stárnutí pokožky. Řada Vyhlazující a zpevňující péče Granátové jablko obsahuje denní a noční krém, vyhlazující sérum a speciální krém na oční okolí.

  • Čistící pleťová péče

WeledaZákladem zdravé a krásné pleti je důkladné čištění a odličování, které by mělo být pro každou ženu samozřejmostí. Čistící pleťová péče Weleda je určena k hloubkovému čištění pokožky obličeje, aniž by pleť vysychala a jednotlivé přípravky jsou optimalizovány pro potřeby různých typů pleti. Jen důkladně vyčištěná pleť může během spánku dýchat a regenerovat se. Výtažky z Vilínu virginského napomáhají pokožku zklidnit, osvěžit ji a zjemnit póry. Decentní vůně přírodních éterických olejů oživuje pleť
a smysly. Čistící řada je určena pro všechny typy pleti a obsahuje pleťové mléko, pleťovou vodu
a tonikum 2v1.

  • Mandlová harmonizující pleťová péče

WeledaMandlová harmonizující pleťová péče je určena pro velmi citlivou pleť pro všechny věkové kategorie. Přípravky jsou neparfemované a obsahují mandlový olej v bio kvalitě, který citlivou pleť zjemňuje
a navrací jí její přirozenou rovnováhu. Cíleně vybrané přírodní látky zmírňují podráždění a zarudnutí typické pro tento typ pleti a tak jí poskytnou dokonalou péči. Řada Mandlová harmonizující pleťová péče obsahuje pleťový krém a olej, hydratační krém, čistící mléko a pleťovou masku.

  • Speciální péče

Speciální péče Weleda intenzivně pečuje o suchou pokožku vystavenou nepříznivým vnějším podmínkám jako je suchý vzduch, chlad nebo sluneční paprsky. Obsahuje ochranný krém pro suchou pokožku Coldcream a tyčinku na rty EVERON.

Přípravky Weleda mají mezinárodní certifikaci NATRUE, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a biokosmetiky. Více informací na www.weleda.cz, www.natrue.org, www.natrue-label.com.

Reklama