Pokud jste až do dneška netušili, že zapomenuté a často zatracované konopí patří mezi nejužitečnější kulturní rostliny vůbec, pak vězte, že překvapením ještě není konec. Moderní doba se svým hektickým životním stylem přináší nejen pokrok, ale také stále větší problémy s nedostatkem energie a surovin, problémy s ekologií, s výživou, se zdravím a řadu dalších. A tak nezbývá, než aby moderní doba, její věda a nové technologické možnosti znovu prozkoumaly a vzaly „na  milost“ některé zapomenuté rostliny, materiály a technologie a vrátily je znovu do života.

Konopí se proto po mnoha desetiletích vrací do rostlinné síně slávy. Nejen díky svým nesporným kvalitám a všestranným možnostem moderního využití, ale především díky zájmu a úsilí několika nadšenců, kteří se rozhodli spojit s touto krásnou rostlinou své zájmy či profesi. Jedním z nich je i Jan Janovský, který se značkovou kosmetikou Cannaderm nejen dokázal na hlavu porazit zakořeněné předsudky vůči využívání konopí v dermatologii a v kosmetice, ale byl dokonce vybrán i do projektu 12 odvážných a režisér Roman Vávra o něm natočil pro televizi Prima dokument.

Kosmetika Cannaderm používá ve svých recepturách čistý konopný olej ze schválených odrůd konopí setého, které neobsahuje žádné omamné či návykové látky. Kromě toho Cannaderm usiluje o status přírodní kosmetiky, v recepturách proto nenajdete parfémy, umělá barviva ani syntetické konzervanty či ropné produkty jako je vazelína nebo minerální oleje. Kosmetika Cannaderm tak ideálně vyhovuje všem nárokům na péči o citlivou, dětskou či afektovanou pokožku s projevy ekzémů, lupénky, mykóz nebo akné.

CANNADENT dentální sérum – nejúspěšnější a nejprodávanější přírodní sérum pro ošetřování dutiny ústní, které účinně působí při problémech s opary, afty, otlaky od protéz či rovnátek, při parodontóze nebo při prořezávání zubů. Doporučená cena 198 Kč.

MYCOSIN antimykotické sérum – speciální sérum s kyselým pH pro ošetřování pokožky a nehtů s projevy kožních plísní.Účinně zklidňuje podráždění, svědění i olupování pokožky a působí také preventivně proti vzniku a recidivám kožních plísní. Doporučená cena 256 Kč.

EXEMA ošetřující krém – unikátní krém s kyselým pH vyvinutý speciálně pro ošetření pokožky s projevy ekzému. Zklidňuje svědění a výrazně urychluje regeneraci kožních buněk. Doporučená cena 214 Kč.

INTIME emulze pro intimní hygienu – speciální ošetřující emulze s kyselým pH pro ošetřování a mytí intimních partií. Ošetřuje, šetně myje a působí i preventivně proti vzniku a recidivám kvasinkových infekcí a zánětu intimních partií. Doporučená cena 258 Kč.

Všechny novinky značky Cannaderm si můžete zakoupit ve vybraných lékárnách, prodejnách zdravého životního stylu či objednat přímo na stránkách www.cannaderm.cz.

Reklama