Vaření

Přípravy na Velikonoce v klidu

Před Velikonocemi mnoho z nás řeší nákupy, zejména pak nákupy potravin a velikonočních dekorací. V nákupním seznamu tak nechybí místa jako pekařství, řeznictví nebo květinářství.  Tak rozsáhlý nákup není jednoduché zajistit, proto se nechte inspirovat tipem na místo, kde zajistíte vše pod jednou střechou, a navíc v té nejlepší kvalitě s profesionálním přístupem. Zajděte do Globusu.  

globus Všechny hypermarkety Globus mají své vlastní pekařství i řeznictví. Znamená to tedy, že všechny výrobky, které jsou v těchto segmentech nabízeny, jsou připravené přímo v hypermarketu, tedy z prověřených surovin, v té nejvyšší kvalitě a podle tradičních receptur.

Tím nejdůležitějším, na co před Velikonocemi nezapomenout, je mazanec. Každý den před Velikonocemi jich pekaři v Globusu vykoulí stovky, proto jsou po celý den k dostání jen ty nejčerstvější. Přímo z pekárny jsou totiž mazance doplňovány rovnou do prodejních regálů, kde si můžete vybrat ze dvou velikostí. Ať jde ale o klasický nebo velký rodinný - každému věnují stejnou péči – od zadělání těsta z poctivých surovin, po ruční vykoulení, mašlování na bohaté sypání mandlemi. Na přípravu těsta se používají jen ty nejkvalitnější suroviny. Mouku do pekáren ve všech hypermarketech Globus dodávají osvědčení čeští a moravští mlynáři. Máslo je použité živočišné - poctivé a díky jeho vysokému obsahu je mazanec vláčný s jemnou máslovou chutí. Celý chuťový zážitek doplňuje poctivá porce rozinek a povrch vydatně posypaný plátky mandlí. Pekaři v Globusu připravují mazance dle poctivé receptury a celý proces výroby probíhá tradičním způsobem.

globus

Na Velikonoce však můžete ochutnat i jiný mazanec, nově totiž pekaři v Globusu připravují mazanec De luxe. A v čem jiný? Je v něm tvaroh, což mu dodává ještě větší vláčnosti a delikátní jemnost. Stejně jako v klasické verzi mazance je v každém 850 g Máslovém mazanci De luxe  bohatá porce rozinek (18 %) a másla (15 %), a samozřejmě vydatná dávka mandlových plátků.

Jidáše se dříve v rodinách pekly na zelený čtvrtek, v Globusu si je však můžete koupit po celé období Velikonoc. Chutnat vám budou samotné, skvěle si ale rozumí i s máslem a medem.

globus

A ještě tip na konec: Při nákupu v Globusu nezapomeňte využít program Scan and Go, který ušetří čas a zpříjemní nakupování. S jeho použitím totiž můžete nakupovat rovnou do tašky. Mobilním skenerem načítáte čárové kódy zboží, které pak rovnou vkládáte do vaší nákupní tašky. Není třeba se ničeho bát – práce se skenerem je jednoduchá a intuitivní. A kdyby náhodou – v případě potřeby je vždy po ruce někdo z proškoleného personálu, aby pomohl.

www.globus.cz

logo

   
04.04.2017 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] AmeA [*]

  Jidáše sem pekla už mrňouskům mým a včil už dospělákům Sml30Sml22Sml59Sml22Sml16

  superkarma: 0 04.04.2017, 22:25:49
 2. [5] bobubobulka [*]

  Nejsem nikdy v klidu, a to dělám každý rok méně příprav. Sml79

  superkarma: 0 04.04.2017, 16:14:56
 3. [4] MARIE MATEJKOVA [*]

  Letos budu v klidu. Jedu mimo republiku a tak jen udělám výzdobu a hurá za do světa Sml59

  superkarma: 0 04.04.2017, 13:37:41
 4. [3] babinka [*]

  Osobně tyto svátky moc ráda nemám, ale pro rodinu peču mazance i jidášky a dělám různé mlsky...Sml59Sml59

  superkarma: 0 04.04.2017, 11:44:59
 5. [2] bobani [*]

  Velikonoce mně nechávají v klidu . nemusím je

  superkarma: 0 04.04.2017, 10:32:26
 6. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 04.04.2017, 00:38:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme