Zima se nezadržitelně blíží a ať už je váš partner vášnivým milovníkem zimních sportů nebo je opravdovým elegánem, myslete na to, aby měl po ruce ten správný antiperspirant. Pánské antiperspiranty z řady Rexona Adrenaline a Rexona Fresh vašeho partnera rozhodně nenechají v žádné situaci na holičkách. Nechte ho vyzkoušet speciální technologii Motionsense™ pro dlouhotrvající pocit svěžesti podpaží, navíc v originálním designu.

Zimní sporty jedině s řadou Rexona Adrenaline

Rexona

Rexona AP Xtra Cool_náhled.jpgRexona AP Adventure_náhled.jpgRexona stick Adventure_náhled.jpgRexona stick Sport Defence_náhled.jpgZatímco některé z nás mohou zimní měsíce děsit, pánové se mnohdy těší na první sníh, kdy budou moci vytáhnout nové lyže či snowboard, s prvními mrazy vyjedou na led s hokejkou nebo si půjdou zaběžkovat na čerstvě protažené stopy. Každý zimní sport je tak trochu adrenalin a nejenom na vrcholku svahu je zapotřebí jistota, která dodá odvahu a sebevědomí. S pánskými antiperspiranty Rexona tento pocit pánové zažijí. Dodejte svému partnerovi kuráž nejen při sportu, ale i v průběhu pracovního týdne s antiperspirantem Rexona Sport Defence, který poskytuje až 48hodinovou ochranu před pocením a dlouhotrvající pocit svěžesti. Je váš partner příznivcem extrémních situací? Vždy by měl myslet i na účinný antiperspirant. Antiperspirant Rexona Adventure ho podpoří i v těch nejnáročnějších momentech. Oba antiperspiranty přichází s technologií Motionsense™, která díky speciálním mikrokapslím aktivovaným pohybem zajistí dokonalou svěžest. Dejte vašemu partnerovi zelenou, aby si vychutnal adrenalinové zážitky s pánskými antiperspiranty Rexona.

Být cool v každé situaci s antiperspirantem řady Rexona Fresh

Rexona

Rexona stick Xtra Cool_náhled.jpgNejen extrémním sportovcem, cool je dnes být i elegánem, který je za každé situace v pohodě. Večírková sezóna je v plném proudu, plesová sezóna brzy začne a vy už teď máte troje šaty i správný antiperspirant, abyste byla hvězdou večera. Váš partner však není příliš nadšený ze sálů bez klimatizace a nelichotivých skvrn potu, které jeho dokonalost trochu narušují. Pořiďte mu antiperspirant Rexona Xtra Cool, který je obohacen o technologii Motionsense™, díky níž si v každé situaci zachová nejenom chladnou hlavu, ale především dlouhotrvající pocit svěžesti díky speciálním mikrokapslím, které uvolňují víc svěžesti než ostatní antiperspiranty. Navíc má příjemnou mentolovou vůni. Vy tak budete mít ve společnosti nejvíc cool muže ze všech.

Rexona

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena antiperspirantu deodorantu pro muže Rexona Sport Defence, Rexona Adventure  a Rexona Xtra Cool ve formě tuhého antiperspirantu (40 ml) i ve spreji (150 ml) je 77, 90 Kč.

Reklama