Na začátku příštího týdne si budeme, milé čtenářky, povídat o místech, která berou dech. Místech opředených tajemstvím... Jestliže máte takové místo ve vašem okolí, vezměte si foťák, vycvakněte ho a spolu s popisem pošlete do redakční e-mailové schránky.

Myslím, že každý jsme už někdy zažili ten zvláštní mrazivý pocit za místa, na které člověk dobloudil. A právě taková místa ve vašem okolí, mě milé čtenářky, zajímají!

(Foto)téma dne 10. 10. 2011: Tajemná místa ve vašem okolí

  • Nachází se ve vašem okolí nějaké tajemné místo?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, potom neváhejte, vezměte foťák a pošlete mi jeho obrázek s popisem, co se zde stalo či co zde cítíte, prožíváte. Upozorněte ostatní čtenářky na zvláštní místa, kterým by se měly vyhnout, nebo naopak, které by měly rozhodně vidět! Jsem sám zvědavý, jaká místa se ve vašem okolí nacházejí! Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (níže). Popis místa ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Nejzajímavější příspěvek odměním knižním dárkem, totiž zajímavou publikací Život, jak ho neznáme od Petera Warda (vydalo nakladatelství UNIVERSUM), pojednávající o pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratořích.

zivot

Reklama