Na mrazivé zimní počasí je potřeba se včas vybavit dobrým funkčním prádlem.

Craft

CraftKolekce funkčního prádla CRAFT podzim/zima 2012/13 se rozrůstá o novou řadu WARM WOOL s příměsí vlny Merino Superwash. Vlna na vnitřní straně pleteniny zajistí Váš tepelný komfort i za mokra, polyamid na vnější straně slouží pro dobrý odvod vlhkosti, odolnost a tvarovou stálost.

První vrstva oblečení je základ, odvádí pot od těla a zajišťuje pro organismus dostatečný tepelný komfort pro danou sportovní aktivitu. Nicméně nelze podceňovat i další vrstvy oblečení, kterými jsou druhá (termoizolační) vrstva a třetí vrstva oblečení, která chrání organismus před nepříznivými klimatickými vlivy (déšť, sníh).

CraftZmiňovaná řada WARM WOOL s modelem Warm Circular Knit Wool je novinkou letošní zimní kolekce. Toto funkční prádlo je pleteno speciální kruhovou technikou, díky níž dochází k vytváření bodymapping zón v příslušných partiích. Oproti ostatním modelům je prádlo tvořeno vlnou (76%) na vnitřní straně z důvodu tepelného komfortu, dále polyamidem (20 %) na vnější straně pro zajištění odvodu vlhkosti a elastanem (4%) pro zvýšení elasticity a dlouhodobého držení tvaru prádla. Výhodou je též zvýšený podíl přírodního materiálu, který chrání proti zápachu, a tak udržuje prádlo svěží i při delším používání.

CraftV nabídce v módní fialové kombinaci pro ženy a tyrkysově modré pro muže.

Prádlo je vzhledem ke složení a obsahu vlny doporučováno do chladných, zimních dnů a pro nízko tepové aktivity typu „Stop and Go“.

www.craft.cz

Reklama