Ještě před tím, než jsem začala chodit s "horníkem", jsem chodila v 19 (přesně před rokem jsem se s ním rozešla) s jedním klukem, kterému bylo 24 let.

Ani se mi první den nějak nelíbil, ale postupem času, tím, jak se ke mně choval, jsem se do něj strašně zamilovala... Byl u nás skoro každý den. Vždy aspoň na chvíli. Strašně jsem mu věřila a rodiče taky.

Neuběhly ani 2 měsíce a navykládal mi, že mu umřela maminka a že má po ní splatit dluhy... že neví, kde na to vzít.. a já zaslepená láskou jsem mu dala zlaté prstýnky a řetízek, aby to dal do zastavárny, že je potom vybere, jakmile sežene peníze.

Pořád mne ujišťoval, že prodlužuje nějakou dobu, aby zlato nebylo prodáno. Potom navykládal, že může mít sedačku a televizi za poloviční cenu. My, protože máme starou sedačku a televizi, zatoužili jsme po nové. Dali jsme mu 10 000 korun.

V den, kdy měl vše přivézt, se nějak vymluvil, že nastaly nějaké problémy, že vrátí peníze. Pak se nějak víc a víc vytrácel.

Chodila jsem s ním celkem půl roku a ani jednou jsem nebyla u něj doma.

Pořád mi tvrdil, že má pěkně zařízený byt, atd. Vždy, když jsme někam jeli autem od mých rodičů, zaparkoval o dva bloky dál, než bydlel.

Pak jsem u mě doma objevila jeho občanský průkaz. Bylo tam jiné příjmení a jiné bydliště. Nevěděla jsem, co dělat.

Nakonec jsem se dověděla, že je ještě ke všemu ženatý, má jedno dítě, které vydával za neteř a druhé manželka čekala. Pak mi tvrdil, že se rozvádí, což vůbec nebyla pravda...

Ještě nějakou dobu, co už mu rodiče nevěřili, jsem za ním pořád lítala a málem dávala vinu rodičům. Pak už mi to ale všechno bylo moc divné, tak jsem ho nechala a teď si za všechno rvu vlasy... (a ještě navíc tátovi ukradl z auta zvedák a ze sklepa brusku). Naše rodina přišla celkem o 18 000 Kč.

Takže varování pro všechny!! Nebezpečí u všech starších mužů?
- podvodník
- má manželku a dítě

Proto taky raději volím chlapce přiměřeného věku. A pokud nepoznám jeho rodiče, tak od něj dávám ruce pryč...

Věrná čtenářka Kaamoska


Milá Kaamosko,
jednou ses spálila, ale podvodníkem i ženatým může být i muž, kterému je dvacet let. V tom nehraje věk žádnou roli! 

Reklama