Vaření

Příprava osvěžujících letních nápojů nebyla nikdy jednodušší!

SodaStreamSodaStream představuje speciální edici sirupů v příchutích nejoblíbenějších koktejlů světa. Žádná letní akce, ať už s kamarády na chatě nebo s rodinou na dovolené, se neobejde bez vychlazených drinků. Namíchejte si jeden ze šesti autentických sirupů NightSpirit a staňte se na pár okamžiků hvězdou večera nebo prvotřídním barmanem kdekoliv a kdykoliv.

Společnost SodaStream představuje speciální edici sirupů vhodných pro letní koktejly. Kouzlo letní noci můžete zažít díky šesti oblíbeným příchutím, ať už budete kdekoliv – na domácí zahradní party nebo na dovolené u moře. Příprava drinků je jednoduchá a navíc zábavná. Místo peněz vynaložených na drahé suroviny vám k přípravě autentických koktejlů postačí pouze dvě – váš SodaStream sirup a voda z kohoutku. Ušetřený čas si užijte s vašimi přáteli nebo rodinou na nejlepším večírku tohoto léta! Koktejly jsou nealkoholické, takže si jejich osvěžující chuť můžete dopřát kdekoliv a kdykoliv. Milovníkům autentických drinků zase stačí do jejich nápoje přidat kapku alkoholu.

Šest různých příchutí představuje šest různých letních příběhů. Cuba Libre je ideálním drinkem na večerní party s kamarády. Přidejte kvalitní bílý rum a vychutnejte si příchuť Karibiku. Caipirinha na vás dýchne osvěžující limetkovou vůní, která vás zchladí stejně příjemně během koupání u bazénu, v moři nebo u rybníka. Parta vašich kamarádek zase určitě ocení svádivě sladkou chuť růžového Cosmopolitanu. Pokud dáte přednost nadčasové klasice, Gin a tonic je tou pravou volbou. Na zahradní party připravte velkou mísu, natrhejte do ní lístky máty a přidejte hrst ledu. Vše potom zalijte připraveným sirupem virgin Mojito. Vychlazený koktejl s vůní limet a máty ocení kamarádi i děti! Jestliže plánujete romantiku ve dvou, zchlaďte se před horkou nocí mexickou Margaritou.

Oslňte společnost vaším barmanským uměním, ostatní přeci nemusí vědět, že za vaším osvěžujícím drinkem stojí jenom voda z kohoutku a sirup SodaStream. Pokud chcete namíchat koktejl blížící se ideálu, přečtěte si náš recept:

SodaStream

Jak rychle připravit osvěžující míchaný nápoj caipirinha s pomocí sirupu SodaStream?

SodaStreamPříprava SodaStream Caipirinhy zabere méně než pár minut. Pro alkoholickou variantu koktejlu stačí zakoupit kvalitní rum (například Cachaca) a dále pokračovat stejně, jako u virgine verze: do sklenky nakrájíte omytou limetku, vhodíte ledové kostky, nalijete perlivou SodaStream Caipirinha a nakonec nápoj ozdobíte plátkem okurky. Recept na skvělý letní večer s přáteli a osvěžující drink ještě nikdy nebyl tak jednoduchý!

Potřebné suroviny

 • 1 sklenice perlivého SodaStream Caipirinha
 • 2 čajové lžičky (10 ml) cachaca
 • okurka na ozdobení
 • 2 limetky

Co je SodaStream?

SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených nápojů z čerstvé pitné vody s volitelným stupněm sycení CO2. SodaStream představuje revoluční novinku v segmentu sycených nápojů, kde v České republice zaujímá stále větší tržní podíl. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu.

Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2.000 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. Součástí systému je i široká nabídka sirupů SodaStream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 6-18l nápoje. Jedna bombička vystačí na 60-80l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit za plnou v široké síti prodejců (za cenu plynu - 199 Kč). Se systémem SodaStream si připravíte kdykoliv a kdekoliv osvěžující nápoj podle momentální chuti a v množství, které právě potřebujete. A navíc Vás to bude bavit.  

Společnost SodaStream je originálním a také největším světovým výrobcem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů, které nabízí ve 42 zemích již od roku 1903. Prostřednictvím nepřetržitých inovací přináší pohodlnou, zábavnou a navíc ekologickou alternativu k perlivé vodě a soft drinkům, běžně prodávaným v plastových lahvích nebo plechovkách. SodaStream má své výrobní kapacity především v Izraeli, kde patří ke špičce svou kreativitou a inovativností. Společnost SodaStream je kotována na burze. Systém splňuje veškeré významné mezinárodní standardy kvality vývoje a výroby, např.: ISO 9001:2000, TUV NORD & SVTI (EU, Švýcarsko), TPED a PED (EU), DOT (USA), GMP & HACCP, IFS.

   
10.07.2013 - Sezona - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [9] chuva007 [*]

  piju čistou vodu z kohoutku, ale sirupy jsem si koupila a dávám si je do perlivé vody a je to dobré, časem si koupím i přístroj

  superkarma: 0 23.07.2013, 12:12:05
 2. [8] balsda [*]

  Podívám se po nich v obchodech, míchané nápoje mám ráda Sml22. Soda Stream máme, je super a ušetřili jsme s nim dost peněz (za balené vody).

  superkarma: 0 12.07.2013, 18:12:10
 3. [7] Margery [*]

  SodaStream je báječný, opravdu osvěžující. Doma jsme si ho zamilovali.

  superkarma: 0 12.07.2013, 02:52:39
 4. [6] free [*]

  Sice piju čistou kohoutkovici  ale míchaný nápoj  za letního večera bych si dala.

  superkarma: 0 10.07.2013, 16:52:11
 5. avatar
  [5] Makynka [*]

  Nepoužívám Sml23 Pijeme vodu z kohoutku.

  superkarma: 0 10.07.2013, 14:06:18
 6. avatar
  [4] marde [*]

  Mám raději bylinkové čajeSml16

  superkarma: 0 10.07.2013, 08:08:53
 7. [3] akčak [*]

  NA JEDNÉ STRANĚ ,DEJTE SI LED NA DRUHÉ PIJTE V LÉTĚ SPÍŠ VLAŽNÉ ,HLAVNĚ NÉ LEDOVÉ

  superkarma: 0 10.07.2013, 06:45:37
 8. avatar
  [2] lenig [*]

  to není moje parketa, mám ráda čistou nebublinkovou, resp. jemně perlivou vodu bez jakékoli příchutě, neslazenouSml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 10.07.2013, 06:10:47
 9. [1] lidicka [*]

  Nápoje s ledem nemůžu, hed bych chraptěla.Sml22

  superkarma: 0 10.07.2013, 05:56:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme