Bulvár

Připomínám bratrům narozeniny celé rodiny

Narozeniny? Tak to je u nás v rodině takový malý kolotoč.

Vídáme se poslední dobou málo, jsme roztroušený, kde se dá. A tak rodinné oslavy jsou ojedinělé.

Ale neustále platí pravidlo alespoň zavolat v den narozenin. Mám dva starší bratry, těm pokaždé pro jistotu připomínám všechny narozeniny v příbuzenstvu. Prostě je znám.

Jenže mé narozeniny jim jaksi nemá kdo připomenout, a tak letos jsem si to čekání na přání pořádně užila. S kamarádkou jsme se vsadily, kdo zavolá a kdo zapomene :-) No, vyhrála jsem, skoro.

Rodiče se ozvali, pro jistotu den předem. Nejstarší bratr zavolal asi tak v 10 večer, a tak jsem si říkala, jupííí, vyhrála jsem sázku. Jenže pak mi opět volala mamina a ptala se, kdo už volal. Tak jsem toho prostředního sklerotika našeho práskla. Asi za 10 minut po tomto telefonátu volá bratr: "Čauky, tak jsem slyšel, že máš dneska narozeniny, tak všechno nejlepší!"

Dostal prostě echo. Pobavilo mne to a opět se potvrdilo pro mne nepochopitelné pravidlo, že chlapi si takovéhle věci nepamatují. I nadále tedy volám a upozorňuji.

Za týden má tenhle náš sklerotik narozeniny, tak doufám, že nezapomenu já :-)

Papua


Papuo,

trochu mi tato příhoda připomíná chování mojí babičky. Vždy nezapomene zavolat, aby připomněla, že teta nebo někdo z příbuzných slaví narozeniny či svátek. Abych se přiznala, její připomínání doslova nesnáším. Nikdo z naší rodiny totiž sklerózou opravdu netrpí :-)!
   
20.07.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Zásadně si nepamatuju svátky rodinných příslušníků, narozeniny si pamatuju, ale zas mi dělá problém uvědomit si, že už to datum brzy bude. Ale od čeho je dneska technika? Tyhle věci mi připomíná mobil

  superkarma: 0 20.07.2006, 16:16:58
 2. [5] Tobbi [*]

  Janinas: Mně to fuk není, ale když si to nenapíšu do kalendáře, tak na to prostě zapomenu. Nejde o to, že bych kašlala na toho člověka, prostě na to datum zapomenu Vím, že je to blbý, tak si to holt zapsuju.

  superkarma: 0 20.07.2006, 16:08:48
 3. avatar
  [4] Gabi [*]

  Papua: také jsem dřív dělala databanku, ale už mnoho let na to prostě nemám čas. Vždyť každý má diář nebo outlook . Máme to s mužem rozděleno: on eviduje svoje příbuzenstvo a já svoje (ale jen opravdu to nejbližší - žádné tetičky a strýčkové, které vidíme jednou za dvacet let).
  P.S.: Jinak si nedokážu představit, že bych zavolala setře a připomněla jí máminy narozky, to bych si připadala jako největší hulvát a ona udělat tohle mě tak ji

  superkarma: 0 20.07.2006, 13:53:45
 4. avatar
  [3] Janinas [*]

  Moje zkušenost je, že chlapi si takové věci zásadně nepamatují. Oni to totiž ke svému životu nepotřebují. Kdybych manželovi nepřipomněla narozeniny a svátky jeho rodičů, tak na to určitě zapomene. Prostě to neřeší a je mu to fuk.

  superkarma: 0 20.07.2006, 13:27:40
 5. avatar
  [2] AnoliV [*]

  myslim, že to prostě není o chlapech ale o přístupu

  superkarma: 0 20.07.2006, 12:40:35
 6. avatar
  [1] AnoliV [*]

  já osobně tohle připomínáním taky nesnáším, když chci někomu popřát, tak si to napíšu do upomínky nebo do kalendáře, abych nezapoměla, prostě od ostatních je to jen lenost, manžel si do dneška nepamatuje narození svých rodičů ani bratrů, ale že by si vzal telefon a dal si to do upomínek ho ani nenapadne ... prostě lenost nic jiného v tom není a když je někdo línej mi popřát tak at mi radši nepřeje, než aby mu to někdo připoměl že má zvednout telefon ...

  superkarma: 0 20.07.2006, 12:40:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme