„Tak šup, konečně se připoj, mám už jenom kalhotky,“ volá na svého partnera Lucka, která sedí v ložnici na posteli a čeká, až bude její přítel on-line. Říkáte si, nic zvláštního v dnešní době? Jistě to asi ano, to by ale nesměl Lucčin partner sedět ve vedlejším pokoji…

Kybernetický sex se s větší či menší úspěšností stal součástí našich životů. Někteří kybernetickým sexem praktikují nevěru, jiní tak udržují kontakt se svým partnerem například v případě fyzického odloučení atd. Důvodů k praktikování tohoto novodobého fenoménu je mnoho. Slečna Lucka (32) však svého stálého partnera má, dokonce s ním sdílí společnou domácnost, přesto však po něm vyžaduje sex přes webovou kameru. „Zkrátka mě to vzrušuje daleko víc, než kdyby se mě můj přítel Lukáš dotýkal,“ svěřuje se. „Lukáše mám ráda, ale před časem, když byl pracovně pryč, jsme začali provozovat sex přes skype, a mně se to velmi zalíbilo. Vzrušuje mě to daleko víc, než kdybychom se „obyčejně“ milovali. Je to pro mě už zbytečně stereotypní. Přijde mi, že náš sex tímto dostal nový rozměr,“ pokračuje ve svém vyprávění Lucka. „Úplně jsme nevyloučili fyzický kontakt, klasický sex také provozujeme, ale kameru zapínáme čím dál častěji. Je to pro mě, jako bych se pokaždé mohla milovat s někým jiným, což mě velmi vzrušuje. Když Lukáše fyzicky nevidím a nedotýkám se ho, dává mi to neskutečný prostor pro představivost a navíc při sebeuspokojování vždy dosáhnu orgasmu, což během „klasiky“ až tak časté nebývá, vždyť to všechny ženy víme, že,“  dodává Lucie. „Každý máme jiné potřeby, ale doporučuji všem ženám, aby si kybernetický sex vyzkoušely, možná budou překvapené, jak jim to bude vyhovovat,“ uzavírá Lucie.

cccc

A jaký má na Lucčiny touhy názor její partner Lukáš? Zeptali jsme se ho:

Lukáši, tvoje partnerka Lucka se nám svěřila, že ji mnohem více vzrušuje, když spolu provozujete sex před kamerou. Jak se její obliba zamlouvá tobě?
Poprvé jsme s Luckou on-line sex vyzkoušeli, když jsem byl pracovně mimo republiku, může to být asi tak rok. To se mi zamlouvalo, bylo vzrušující vidět nahou Lucku, která zrovna se mnou nebyla. Musím říci, že ze začátku se mi to taky líbilo.

A teď už je to jiné, Lukáši?
Je, přijde mi to zvláštní. Obvykle sedíme každý v jiném pokoji a sebeuspokojujeme se před kamerou. Ale fyzický sex mi to zkrátka jednoznačně nahradit nemůže.

Dle slov Lucky jí to ale naprosto dostačuje, hovoříte o tom spolu?
Jistěže, my jsme běžný sex z našich životů nevyloučili, ale vidím, že Lucka je mnohem více spokojená takzvaně před webkou, no tak jí to dopřávám.

Přemýšlel jsi nad tím, proč jí to víc vyhovuje?
Ano a sama mi to řekla. Prý ji to daleko více rajcuje. Ta jistá anonymita ji zkrátka vzrušuje a prý jí to dává prostor pro představivost. Já to tak ale nemám. Pro mě se nic nevyrovná tomu, když se jí mohu dotýkat.

Přemýšlel jsi nad tím, co budete dál dělat, když tobě tenhle typ sexu zkrátka moc nevyhovuje?
Zatím jsem to tak neřešili. Ale až by Lucka začala vyžadovat sex pouze přes webku, určitě bych s ní promluvil a zkusili bychom vyhledat odborníka. Snad to k tomu ale nedojde.

ffdff

Zdá se vám, že Lucka se svou sexuální zálibou vymyká běžnému normálu?

Nenechte se mýlit, například známý sexuolog MUDr. Zlatko Pastor hovoří o tom, že podobných párů bude neustále přibývat. „Kyber sex je určitě zpestřením a je obohacující. Čeká ho velká budoucnost a rozšíření, asi větší, než si dnes dokážeme představit. Kybersex jistě ovládne 21. století, tělesný kontakt nejspíše nenahradí, ale kdo ví...“

Čtete také:

Reklama