Dnes jste si již mohli přečíst zmínku o akci s názvem Movember, která odstartovala prvním listopadovým dnem. Jelikož se jedná o dobrou věc, máme zde další novinku k tomuto tématu, kdy můžete spojit příjemné s užitečným.

Venku škaredě, že by psa nevyhnal, depešák (deprese) útočí se všech stran a navíc to proklaté pondělí. Celý týden před námi, a my již dnes se hroutíme z představy, co vše nás tento týden čeká. Proto není od věci zajít večer na dobrý drink, pokecat s přáteli a zpříjemnit si tak ten start nového týdne. Pokud máte rádi latinsko-americké rytmy a kvalitní nápoje, můžete zajít do klubu La Bodeguita del Medio. Zde se zapojili do akce Movember tak, že mají každé listopadové pondělí  - tedy 3. / 10./ 17. a 24. 11. takzvané MO-MO-MO, čili MO-jito MO-vember MO-ndays.

Všichni příznivci Movemberu, si mohou přijít porovnat své kníry, pobavit se, dát si Mojito, a tím přispět na dobrou věc, protože částku za každé 4. prodané Mojito posílají na konto nadace Movember. V pondělí 10. 11. tam navíc bude automatická fotobudka Smilebox, kde se můžete zdarma vyfotit, a získat tak třeba skvělou MOprofilovku na svůj Facebook. Každý den hraje v La Bodeguitě od 20:00 živá Kubánská kapela, takže o zábavu je postaráno.

s

 

Reklama