Novinky

Připijte si a přispějte na dobrou věc

Dnes jste si již mohli přečíst zmínku o akci s názvem Movember, která odstartovala prvním listopadovým dnem. Jelikož se jedná o dobrou věc, máme zde další novinku k tomuto tématu, kdy můžete spojit příjemné s užitečným.

Venku škaredě, že by psa nevyhnal, depešák (deprese) útočí se všech stran a navíc to proklaté pondělí. Celý týden před námi, a my již dnes se hroutíme z představy, co vše nás tento týden čeká. Proto není od věci zajít večer na dobrý drink, pokecat s přáteli a zpříjemnit si tak ten start nového týdne. Pokud máte rádi latinsko-americké rytmy a kvalitní nápoje, můžete zajít do klubu La Bodeguita del Medio. Zde se zapojili do akce Movember tak, že mají každé listopadové pondělí  - tedy 3. / 10./ 17. a 24. 11. takzvané MO-MO-MO, čili MO-jito MO-vember MO-ndays.

Všichni příznivci Movemberu, si mohou přijít porovnat své kníry, pobavit se, dát si Mojito, a tím přispět na dobrou věc, protože částku za každé 4. prodané Mojito posílají na konto nadace Movember. V pondělí 10. 11. tam navíc bude automatická fotobudka Smilebox, kde se můžete zdarma vyfotit, a získat tak třeba skvělou MOprofilovku na svůj Facebook. Každý den hraje v La Bodeguitě od 20:00 živá Kubánská kapela, takže o zábavu je postaráno.

s

 

   
03.11.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

  1. [2] Maryška [*]

    Sml30 ha-ha-ha kde nato vzít????

    superkarma: 0 04.11.2014, 06:06:04
  2. [1] knihovna [*]

    Na Žene-in takováto reklama? To je spíše pro muže nebo si taky mohu nechat narůst knír a porovnávat si ho v baru nad Mojitem? Maximálně tam mohu vyrazit s kníratým chlapem a tančit anebo sama, protože tam bude plno kníráčů, aha!!!

    superkarma: 0 03.11.2014, 20:48:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme