Bulvár

Princi Harry, nepij!


V roce 2009 bude musel princ Harry (24) více méně přestat pít. Pokud chce úspěšně ukončit armádní výcvik na pilota helikoptéry.

Mladší syn prince Charlese a princezny Diany, který je znám tím, že se rád napije, nebude smět pít 12 hodin před letem.

Cvičné lety bude absolvovat několikrát týdně. Zdá se tedy, že během svého pobytu na letecké základně v Hampshiru, kde bude výcvik prodělávat, si alkoholu moc neužije.

„Harry si je vědom, že se pouští do něčeho dost náročného. Pokud se chce stát pilotem, musí tomu něco obětovat. Létání a alkohol k sobě prostě nejdou. Takže jedna z prvních věcí, kterých se bude muset vzdát, bude alkohol,“ říká jeden z jeho přátel listu The Sun.

Harry také prý bude muset během výcviku prokázat „neustálé zlepšování a dobrý přístup“ a bude mít jen jeden týden dovolené každých 52 týdnů.

Zákaz pití je možná něco, s čím Harry, který bývá často vidět, jak popíjí se svou přítelkyní Chelsy Davyovou a bratrem, princem Williamem, nepočítal.

   
05.01.2009 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [2] 1Majinka [*]

  PENÍZKY ZA ČTĚNÍ EMAILU, hledáte práci? Máte po Vánocích prázdno v peněžence? Pak zkuste toto. Nejedná se o Hellomobile kde žádné emaily nechodí! Tato firma posila 2-6 emaily denně, pokud vyplníte všechny vaše zájmy o to víc budete dostávat mailů:o)...je to ověřená česká firma s více než 130,000 členy...registrace (i zrušení účtu) je zcela zdarma, když se tomu budete trošku věnovat, dají se vydělat nemalé peníze(měsíčně 2000-4000Kč)...stačí mi napsat na 1Majinka@seznam.cz a pošlu Vám odkaz i s podrobnějšími informacemi... Pokud vás to nezajímá, tak si toho nevšímejte. Děkuji

  superkarma: 0 05.01.2009, 19:55:45
 2. avatar
  [1] lenagirl [*]

  Ať si bumbá jak chce jeho věc

  superkarma: 0 05.01.2009, 19:09:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme