Jaký posilovač sebevědomí má doma čtenářka 13042000? Název této novinky již napověděl - posilovače má hned dva. Jedny překrásné princeznovské šaty a náhrdelník! Prohlédněte si je v této novince...

Chtěla jste se někdy cítit jako princezna? Pokud ano, jistě pochopíte, proč šaty a náhrdelník čtenářky 13042000 jí zvedají náladu.

Téma dne: Posilovače sebevědomí!


Milá redakce, milé ž-inky,

mám doma hned dva posilovače sebevědomí. Jedním z nich tyto krásné šaty.

šaty

Vždy se v nich cítím jak princezna. Nebyly ani moc drahé, ale ten pocit, co mi dávají, ten stojí za to. Oblékám je jen na vyjímečné přiležitosti, např. některé plesy. Kupovali jsme je s manželem spolu a jsem moc ráda, že je mám. Přemýšlím, protože jsou to šaty korzetové, že si k nim zakoupím ještě jeden korzet, třeba červený. Uvidíme.

Na další fotce je náhrdelník, který mi také hodně zvedá sebevědomí.

náhrdelník

Koupil mi ho manžel loni na vánočních trzích. Patří k němu i náušnice, které bohužel na té fotce nejsou moc vidět. I když je to bižuterie, tak se mi skutečně moc líbí, snad se bude líbit i Vám.

Hezký den,
13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama