Bulvár

Prince nebrat!

Dobrý den, co bych udělala já, kdyby šel vrátit čas? Nejspíš tohle...

Vrátila bych se v čase nazpět... Kdybych měla tu kouzelnou moc a mohla nakládat s časem dle svého uvážení, vrátila bych se do doby, kdy jsem hledala svou osudovou lásku. No osudovou – kolik z vás ji v šestnácti našlo? Asi nikdo...nicméně já v to doufala, věřila a byla tak moc naivní jak jen puberťačka může být. Ale přeci jen jsem si vysnila svého kouzelného prince z pohádky, který si pro mě  - jako pro správnou princeznu, přijel. Netrvalo dlouho a já byla ta „nejšťastnější princezna“ na celém širokém světě ( a dokud neumřela, tak tou nejšťastnější princeznou stále je?).

Naivně jsem si myslela, že jsem poznala svou osudovou lásku, které jsem dala vlastně úplně všechno. Byla jsem ochotná za daného člověka snad i dýchat, kdyby to šlo. Po krásném období zamilovanosti přišly první problémy, což se dalo pochopitelně čekat. Neustálé hádky, podezírání, nedůvěra. Zlá slova a ještě horší činy. Najednou jsem o svou iluzi začala přicházet. Tím spíš, když jsem se dozvěděla, že si to „princ“ rozdává s dalšíma „princeznama“. Za mými zády, prostě jen tak, jako by se nechumelilo. Kdyby to byl pouze jeden „nevinný“ úlet. Nebyl ani jeden ani dva... Bylo jich mnohonásobně více.

Hrál si se mnou asi půl roku a já o ničem nevěděla. Podezírala jsem však všechny kolem sebe a nejvíce mou nejlepší přítelkyni. Proč? Často se stalo, že za mnou spolu přijeli do práce, poklábosit a tak dál. Ne, v té době mi nic nedocházelo, věděla jsem, že se kamarádí a byla jsem za to ráda. Proč taky podezírat osoby, které ve svém životě milujete úplně nejvíc?

Už tehdy jsem to měla tušit a udělat všemu rázný konec. Jednoho dne jsme se s dotyčnou hrozně moc pohádaly. Vyčetla jsem ji snad všechno, od jejího narození až po potenciální úmrtí. Uhodila jsem na ni, protože se mi jejich věčné procházky přestaly zamlouvat. A ona se urazila – jak ji jen mohu podezírat? Vždyť jsme přece nejlepší přítelkyně... Mrzelo mě to, hrozně moc... Týden na to jsem jí volala a s brekem se jí omlouvala, že jsem si to všechno uvědomila, že by mi tohle nikdy neudělala. Plakala taky... myslela jsem, že dojetím. Ale to jsem se šeredně spletla... Den po mé srdceryvné omluvě jsem se dozvěděla, že každou společnou procházku si náááramně užili. Mezi čtyřmi stěnami, v posteli... A pokud bych tedy mohla vrátit čas, chtěla bych jej posunou to tři roky zpět, abych nikdy nepoznala svého prince na bílém koni a jeho „věrnou služebnou“!

Pěkný den všem princeznám přeje Simbelmine

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Je to hodně hořká zkušenost, ale myslím si, že právě ta, na které se člověk strašně moc naučí. Lidi budou vždycky jenom lidi, žádní andělé. S tím je třeba počítat. Simona

Co byste změnily na svých životech vy, kdyby šel vrátit čas? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

   
24.05.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] enka1 [*]

  Snad nebude víc takových kopanců. Moje celkem dobrá kámoška práskla šéfovi,že chodím se ženáčem. A já jsem jí dokonce vděčná, protože jsem se to taky dozvěděla a vztah mohl být ukončenSml24

  superkarma: 0 24.05.2010, 13:51:27
 2. [6] simbelmine [*]

  ToraToraTora — #5 tak takSml22

  superkarma: 0 24.05.2010, 12:38:01
 3. avatar
  [5] ToraToraTora [*]

  Nj, nejen maturita je tou branou dospělosti, někdy je i pořádný držkopád součástí dospívání.

  1. na komentář reaguje simbelmine — #6
  superkarma: 0 24.05.2010, 12:34:44
 4. [4] simbelmine [*]

  lonkue — #3 díky bohu za to, že ta kocovinka netrvala tak dlouhoSml22

  superkarma: 0 24.05.2010, 10:53:36
 5. [3] lonkue [*]

  achjo...asi nejlip udelame, kdyz prestaneme malym holcickam vykladat kraviny o princi na bilem koni... A zacneme mlade lidi ucit, co to je kvalitni opravdovy vztah. Samozrejme dobre, ze jsi od takoveho prchla... Ale to, ze jsi mu tak bezhlave verila a byl pro tebe tim princem. Vzdycky je lepsi vystrizlivet drive nez pozdeji...

  1. na komentář reaguje simbelmine — #4
  superkarma: 0 24.05.2010, 10:45:21
 6. [2] simbelmine [*]

  maje — #1 ano, pochopila jsi správně... a taky jsem ráda za to, jak to dopadlo. vše zlé je k něčemu dobré..

  superkarma: 0 24.05.2010, 10:39:52
 7. avatar
  [1] maje [*]

  pokud jsem to dobře pochopila, tak jsi s ním chodila. vím, že to bolí, ale mohlo to dopadnou hůř a poučení mohlo být větší a bolestnější.

  1. na komentář reaguje simbelmine — #2
  superkarma: 0 24.05.2010, 10:38:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme