.

Přinášíme vám příběhy čtenářek, které jsme vybrali pro tesrování FolGravid GravidPLAN

Rodina

Přinášíme vám příběhy čtenářek, které jsme vybrali pro tesrování FolGravid GravidPLAN

Plánování miminka není jednoduché, protože se mnoho žen se potýká s problémem, že nemohou otěhotnět. Potíž s početím mají i naše čtenářky. Celkem jsme vybrali tři čtenářky, které budou po dobu šesti měsíců testovat doplněk stravy FolGravid GravidPLAN®.

plodnost

Daniela

Je mi 28 let a již 4 roky se snažíme o miminko. Dvakrát se mi povedlo otěhotnět, ale jednou v 9. týdnu a jednou ve 13. týdnu jsem potratila - miminko se přestalo vyvíjet. V současně době mám za sebou všechny možné testy a nikdo neví, proč mi nejde otěhotnět a když už se to horko-těžko povede, proč potratím. Ráda bych vyzkoušela přípravek FolGravid, protože je to má naděje.

Petra

Je mi 26, v manželství jsem právě 3 roky, s manželem spolu žijeme téměř 5 let, nikdy jsme nepoužívali žádnou ochranu. Já byla dvakrát těhotná mimoděložně, v listopadu jsem prodělala operativní zákrok na vejcovodech, zdá se být vše v pořádku, lékaři nám doporučili, abychom se snažili, ale je to stále marné. Stresové zaměstnání jsem opustila a začala jsem pracovat jako chůva tříměsíčního chlapečka, moc ráda bych docílila vlastního miminka.

Radka

S manželem jsme si to moc hezky naplánovali. Seznámení, společné bydlení, následovala svatba a pak... Za ideální příležitost pro početí našeho prvního potomka jsem si vysnila svatební cestu. Mohlo by to být jako z pohádky. Ale k ničemu takovému nedošlo. Nu což - řekla jsem si, že člověk míní a... však to znáte. Hlavně jsem se rozhodla, že se tím nenechám stresovat. Ale čas běží, pokusy a měsíce přibývají a ať chci nebo ne, nervozita roste. Je mi už 32 let, manželovi 37 a dítě ještě nemáme ani jedno. Přitom chceme dvě a život bez dítěte si neumím představit. Zatím baštím kyselinu listovou, abych to podpořila alespoň nějak, ale už začínám zvažovat návštěvu nějaké reprokliniky, abychom si ověřili, zda je u nás vše v pořádku.

 

Děkujeme našim čtenářkám za příběhy a budeme jim držet palce k vysněnému miminku.

 

GravidPlan

Pravidelným užíváním doplňku stravy FolGravid GravidPLAN® podpoříte organismus v normální plodnosti a reprodukci (zinek) a přispějete ke správnému vývoji miminkaPopis benefitů najdete na stránce http://folgravid.cz.

Čtěte také:

   
22.07.2016 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.07.2016, 20:50:47
 2. avatar
  [5] Ni-ka [*]

  Jo a gratuluji k výhře:))

  superkarma: 0 22.07.2016, 11:47:59
 3. avatar
  [4] Ni-ka [*]

  Holky, snad to vyjde, pokud jo, tak i já si tento produkt koupím:)))Taky se snažíme, na miminko se těšíme oba dva, i když si pořád říkáme pohodááá, třeba příští měsíc. Já už bych ale moc chtěla a na příteli vidím, že už by mi nejradši hladil bříško i s miminkem:)))Možná by ho to nakoplo i do svatby:)))Teď je to pořád jen takové plánování,ale mimi dodá vztahu šťávu:)))

  superkarma: 0 22.07.2016, 11:47:35
 4. [3] Darmovzalova [*]

  Taky přeji holkám ,aby se jejich sen o miminku stal skutečností.

  superkarma: 0 22.07.2016, 10:59:21
 5. [2] bobani [*]

  přeji děvčatům aby jim to vyšlo !

  superkarma: 0 22.07.2016, 09:26:14
 6. [1] meme [*]

  Přeju těmto testujícím čtenářkám, aby jim Gravidplan pomohl ke splnění snu o vlastním miminku!

  superkarma: 0 22.07.2016, 08:53:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme