Rodina

Přinášíme vám příběhy čtenářek, které jsme vybrali pro tesrování FolGravid GravidPLAN

Plánování miminka není jednoduché, protože se mnoho žen se potýká s problémem, že nemohou otěhotnět. Potíž s početím mají i naše čtenářky. Celkem jsme vybrali tři čtenářky, které budou po dobu šesti měsíců testovat doplněk stravy FolGravid GravidPLAN®.

plodnost

Daniela

Je mi 28 let a již 4 roky se snažíme o miminko. Dvakrát se mi povedlo otěhotnět, ale jednou v 9. týdnu a jednou ve 13. týdnu jsem potratila - miminko se přestalo vyvíjet. V současně době mám za sebou všechny možné testy a nikdo neví, proč mi nejde otěhotnět a když už se to horko-těžko povede, proč potratím. Ráda bych vyzkoušela přípravek FolGravid, protože je to má naděje.

Petra

Je mi 26, v manželství jsem právě 3 roky, s manželem spolu žijeme téměř 5 let, nikdy jsme nepoužívali žádnou ochranu. Já byla dvakrát těhotná mimoděložně, v listopadu jsem prodělala operativní zákrok na vejcovodech, zdá se být vše v pořádku, lékaři nám doporučili, abychom se snažili, ale je to stále marné. Stresové zaměstnání jsem opustila a začala jsem pracovat jako chůva tříměsíčního chlapečka, moc ráda bych docílila vlastního miminka.

Radka

S manželem jsme si to moc hezky naplánovali. Seznámení, společné bydlení, následovala svatba a pak... Za ideální příležitost pro početí našeho prvního potomka jsem si vysnila svatební cestu. Mohlo by to být jako z pohádky. Ale k ničemu takovému nedošlo. Nu což - řekla jsem si, že člověk míní a... však to znáte. Hlavně jsem se rozhodla, že se tím nenechám stresovat. Ale čas běží, pokusy a měsíce přibývají a ať chci nebo ne, nervozita roste. Je mi už 32 let, manželovi 37 a dítě ještě nemáme ani jedno. Přitom chceme dvě a život bez dítěte si neumím představit. Zatím baštím kyselinu listovou, abych to podpořila alespoň nějak, ale už začínám zvažovat návštěvu nějaké reprokliniky, abychom si ověřili, zda je u nás vše v pořádku.

 

Děkujeme našim čtenářkám za příběhy a budeme jim držet palce k vysněnému miminku.

 

GravidPlan

Pravidelným užíváním doplňku stravy FolGravid GravidPLAN® podpoříte organismus v normální plodnosti a reprodukci (zinek) a přispějete ke správnému vývoji miminkaPopis benefitů najdete na stránce http://folgravid.cz.

Čtěte také:

   
22.07.2016 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.07.2016, 20:50:47
 2. avatar
  [5] Ni-ka [*]

  Jo a gratuluji k výhře:))

  superkarma: 0 22.07.2016, 11:47:59
 3. avatar
  [4] Ni-ka [*]

  Holky, snad to vyjde, pokud jo, tak i já si tento produkt koupím:)))Taky se snažíme, na miminko se těšíme oba dva, i když si pořád říkáme pohodááá, třeba příští měsíc. Já už bych ale moc chtěla a na příteli vidím, že už by mi nejradši hladil bříško i s miminkem:)))Možná by ho to nakoplo i do svatby:)))Teď je to pořád jen takové plánování,ale mimi dodá vztahu šťávu:)))

  superkarma: 0 22.07.2016, 11:47:35
 4. [3] Darmovzalova [*]

  Taky přeji holkám ,aby se jejich sen o miminku stal skutečností.

  superkarma: 0 22.07.2016, 10:59:21
 5. [2] bobani [*]

  přeji děvčatům aby jim to vyšlo !

  superkarma: 0 22.07.2016, 09:26:14
 6. [1] meme [*]

  Přeju těmto testujícím čtenářkám, aby jim Gravidplan pomohl ke splnění snu o vlastním miminku!

  superkarma: 0 22.07.2016, 08:53:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme