.

Přinášíme vám několik knižních tipů, které by ve vaší knihovně rozhodně neměly chybět

Bulvár

Přinášíme vám několik knižních tipů, které by ve vaší knihovně rozhodně neměly chybět

Nikdy není škoda peněz utracených za kvalitní literaturu, proto vám přinášíme několik skvělých tipů. Tak na jaký nabízený titul se může vaše knihovna těšit? Vybrali jste si?

Jak si užít cestování - Jana Jůzlová

BuxSmyslem knihy je ukázat, že cestování má mnoho tváří, a pokud se člověk omezuje jen na instantní poznávací zájezdy od cestovních kanceláří či pobytové zájezdy v all inclusive resortech, možná se o něco ochuzuje. Přitom není nezbytně nutné být šíleným dobrodruhem ani závratným boháčem (naopak cesty bez cestovky vyjdou obvykle levněji). Dalece nejlepší totiž je umět všechny možné způsoby cestování vhodně kombinovat a využívat z každého jeho výhody.

Více informací najdete na www.bux.cz

 

Nemocní z léků - Cornelia Stolzeová

BuxLéky uzdravují? Kéž by! Ve skutečnosti mnohé prostředky prospívají méně, než se dosud předpokládalo, a často dokonce vyvolávají nejrůznější nemoci. Ať už jde o vysoký tlak, Parkinsonovu chorobu nebo demenci – za některými zdravotními potížemi se neskrývají tělesné nebo duševní vady, nýbrž vedlejší účinky léků konzumovaných ve velkém.
Následkem je chybná diagnóza a špatná terapie, jež má trvalé následky.

Více informací najdete na www.bux.cz

 

 

Zrno je grunt - Laura Agar Wilsonová

BuxObjevte blahodárné účinky a skvělou chuť nejrůznějších odrůd zrn, které naši předci běžně začleňovali do svého jídelníčku! Pokud vás zajímá, k čemu se hodí proso, kamut, quinoa nebo pohanka, jak si jednoduše připravit domácí granolu či skvělý salát s kuskusem, fíky a kozím sýrem, je tato kniha přesně pro vás.

Více informací najdete na www.bux.cz

 

Dívka, která si říkala Tuesday - Stephen Williams

BuxHluboko pod ulicemi Londýna žije Tuesday. Labyrint opuštěných tunelů se stal jejím domovem i útočištěm. Sem se uchýlila, aby se schovala před lidmi, kteří jí krutě ublížili. Odtud se jim mstí. Ukradli jí celý život. A ona jim teď vezme ten jejich. Nemá už totiž co ztratit.

Více informací najdete na www.dominoknihy.cz

 

 

 

Dánská dívka - David Ebershoff

BuxRománové zpracování skutečného příběhu malíře Einara Wegenera a jeho manželky Grety začíná nevinnou prosbou o pomoc, aby se na dalších stranách rozvinulo ve strhující vyprávění o neobvyklé lásce, osobní svobodě a odvaze vzepřít se obecnému mínění.

Více informací najdete na www.dominoknihy.cz

 

 

 

7 dní - Deon Meyer

BuxJihoafrický policejní sbor čelí největší možné hrozbě – neznámý odstřelovač si vybral za cíl policisty a vyhrožuje, že se budou útoky opakovat každý den, dokud nebude zatčen vrah mladé ambiciózní právničky Hanneke Sloetové.

Více informací najdete na http://shop.mobaknihy.cz

   
18.05.2016 - Knihy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Hetinka [*]

  delfi.na — #4 Cizinku jsem před pár dny dočetla, teď čtu pokračování Vážka v jantaru. Jak se vám knížka líbí? Je mi hrozně sympatické, že jsou tyto knihy hodně objemné a člověk nemá hned dočteno. Když dočítám dobrou knížku, začínám propadat panice, co budu dělat, když si nenajdu ke čtení něco dalšího a taky dobrého Sml16.

  superkarma: 0 20.05.2016, 09:27:42
 2. avatar
  [5] gituška [*]

  Sml67

  superkarma: 0 18.05.2016, 14:12:54
 3. avatar
  [4] delfi.na [*]

  Na Dívku, která si říkala Tuesday si brousím zuby. Už jsem nenápadně naznačovala, že bych si ji přála k narozkám, pokoušela jsem ji vyhrát na zdejších stránkách a zatím se nedaří. Takže si ji asi budu muset koupit sama :-). Ale vzhledem k tomu, že prozatím čtu Cizinku ... tak bude muset ještě chvíli počkat Sml16

  1. na komentář reaguje Hetinka — #6
  superkarma: 0 18.05.2016, 13:08:36
 4. [3] bobani [*]

  to by se mi líbilo , ale musela bych pobírat 3 penze , takže knihovna to jistí

  superkarma: 0 18.05.2016, 09:09:50
 5. [2] Darmovzalova [*]

  díky výhře už jednu mám Sml67

  superkarma: 0 18.05.2016, 07:32:32
 6. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 18.05.2016, 07:01:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme