Minulý čtvrtek jsme zrealizovali krásnou akci spojenou s testování příjemných výrobků a spotřebičů, které se váží k úklidu domácnosti a k tomu, aby naše domácnost a oblečení vonělo.  Akce se konala ve Studiu zdravého spaní, v pražské Michli. Všechny čtenářky dorazily na čas a tak nic nebránilo tomu, aby akce mohla začít!

Naše pozvání přijaly i milé blogerky Veru Harnol, Katka z Mama-live a Jana, která je z řad našich čtenářek a má krásné stránky.

Rowenta

Rowenta

Akce začala přivítáním zástupkyně značky Rowenta, která nám všem představila zajímavou novinku pro úklid domácnosti, ideálně pro rodinu s dětmi a domácími mazlíčky a jedná se o typ Rowenta model Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care. Tento tichý a velmi výkonný vysavač jsme na místě hned vyzkoušely v praxi – vysáváním drobků, zvířecích chlupů a dalších nečistot z připravených koberců. Vysavač slavil úspěch, velmi dobře se s ním pracovalo, byl velmi tichý, dozvěděly jsme se řadu zajímavých informací a fíglů ze světa vysávání – jak často a kdy měnit sáčky, co se nesmí vysavačem vysávat, co se stane, když se vysaje voda…  

Rowenta

Rowenta

Dalším partnerem naší akce byly značky Silan a Perwoll, přípravky, které pečují o naše prádlo. Perwoll si jistě propojíte s praním jemných materiálů, spodního prádla, svetříků nebo sportovních funkčních materiálů. Čtenářky se mohly seznámit s čerstvou novinkou – což je Perwoll Care & Repair. Jedná se o speciální prací prostředek s technologií Repairzyme, který nejenže pečuje o vlákna, ale i omezuje již vzniklé žmolky na oblečení až o 80 %. Aby byl efekt dobře vidět a vše proběhlo správně, je nutné dbát na několik důležitých rad. Ty jsme čtenářkám vysvětlily, aby jejich domácí testování proběhlo v pořádku a mohly dobře zhodnotit efekt této novinky. S radami se čtenářky seznámily a něž si odnesly jak novinku Perwoll, tak oblíbenou aviváž Fresh Active řady Silan Classic, mohly si přivonět, jak krásně bude vonět jejich vyprané prádlo. Tyto vůně byly opravdu okouzlující a všechny jsme se na testování moc těšily.

 

Perwoll

Perwoll

Studiem zdravého spaní JMP, světem postelí a matrací nás provedla majitelka Martina Jelínková, která ví o zdravém spánku úplně všechno. Pokud sháníte postel, ložnici, matraci, kvalitní rošty, zde vám poradí, co se hodí zrovna vám. Martina jelínková nám předvedla některé typy postelí, rošty, matrace, vše jsme se mohly na místě vyzkoušet, i si do postelí lehnout. Obdivovaly jsme důmyslné rozkládací postele, postele do malých bytů, kvalitu matrací.

JMP

JMP

Celkovou atmosféru podzimního večera doplňovaly vonné svíčky z řady Heart & Home, které nám dodala firma Albi, mohly jsme si tak provonět celé studio. Tyto svíčky hoří při nižších teplotách, než klasické svíčky, a tak prosvítí domov na dlouhou a dlouhou dobu… Svíčka voní, i když nehoří. Použitý vosk totiž umožňuje, aby se esence s voskem lépe propojila, a vůně svíček je tak intenzivnější. Albi

Můžete se těšit na další reportáže s videi, které pro vás chystáme.

Reklama