Optický lifting vaší pleti

Je jedno, zda se chystáte vytvořit si opravdu sofistikované večerní líčení, nebo jen lehké denní. Podkladová báze ALCINA Perfect Primer se dá použít samostatně i pod make-up a zajistí, že vaše pleť bude hedvábně hladká a vyhlazená. Zjemní póry, aniž by je ucpávala, dokáže skrýt drobné nerovnosti a díky obsaženým antioxidantům navíc pleť chrání před nežádoucími vnějšími vlivy. Je bezbarvá a hodí se pro všechny tóny i typy pleti.

Ještě lepší výdrž
Přejete si, aby vám váš oblíbený make-up vydržel na tváři v perfektním stavu ještě o něco déle? Pak před jeho nanesením na podkladovou bázi určitě nezapomeňte. Perfect Primer od ALCINY k pleti dokonale přilne, vyhladí ji a připraví tak na nanesení make-upu. Ten se bude aplikovat snadněji, lehce se s bází spojí a vydrží na pleti mnohem déle. Postará se také o zmatnění pleti a vyhnete se tak nežádoucímu lesknutí.

Správné nanášení
Bázi Perfect Primer můžete použít hned několika způsoby. Pod make-up, samostatně, nebo třeba jen lokálně na T-zónu či pod oči. Jak začít? Nejprve do pleti vetřete svůj oblíbený pleťový krém a nechte jej dobře vstřebat. Na celý obličej nebo vybraná místa poté naneste malé množství Primeru, následně můžete přidat make-up a pokračovat v líčení tak, jak jste zvyklá.  Pak už si budete jen užívat příjemný pocit hladké pleti a dokonalé líčení, které vydrží.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.
 

Reklama