Vztahy

Prima mýtus: Sex na pláži

Téma dnešního dne zní: Sex o dovolené. Další příspěvek mi poslala čtenářka Heligona a krom jiného se v něm zamýšlí nad sexem na pláži, který v jejím případě proběhl docela jinak, než by si asi každý představoval.

Snila jste někdy o sexu na pláži?


Krásný den a krásné téma :-)

Nemůžu nevzpomenout na mých sladkých 17 let a mého prvního kluka. Moji rodičové se tehdy bůhvíproč rozhodli, že své potomstvo po několika letech vezmou opět k moři. Jaká radost. Já, zmítána pubertou a první láskou, vyhrožovala vším možným, pokud mě donutí k takové sebevražedné misi. Připadalo mi to tehdy jako konec světa. Homolkovic famílie na výletě. Matka nakonec rozhodla, že pojedeme všichni, tedy včetně mého milého. Naskládali jsme se do letitého escorta a hurá vstříc dálavám.

Aby snad nebyla ohrožena dceřina počestnost (kde ty loňské sněhy jsou), trávili jsme celé dny pod bedlivým dohledem rodičů a v noci spali v jednom pokoji s bratrem. My jsme pochopitelně netoužili po ničem jiném, než trošce soukromí. Chvilky ukradené samoty jsme trávili činností bohulibou. Tehdy vznikly mírně erotické fotky na molu, které se po našem rozchodu kdovíjak dostaly do rukou mé věčné hlídačky. Poprask z toho byl obrovský.

Jednoho krásného večera jsme sbalili deku a vyšli do přírody. Pokud náhodou budete v Chorvatsku a večer nebudete mít co na práci, vyrazte hledat nějaký milý palouček. Byla z toho několikakilometrová túra, na které jsme objevovali pouze suché keře, suché stromy a pochopitelně suché trsy něčeho, co velmi připomínalo bodláky. Ale i na ten sex nakonec došlo. Byli na tom podobně jako my a schovávali se pod uschlým stromem vedle vysušeného keře. Kdyby byli zticha, tak si jich ani nevšimnem. Oni však vyskočili jak čertík z krabičky a za pomoci podivného tance, poskakování, motání a padání se překotně soukali do oblečení. Prchli s kalhotami na půl žerdi doprovázeni vlající dekou.

Nejvíc jsme se však oba těšili na ten všemi opěvovaný sex na pláži. A co z toho bylo? Kdo by byl na pochybách, toho ujistím, že opět krásná, ale zbytečně dlouhá procházka. Na jejím konci jsme našli celkem ucházející místečko. Sestávalo z betonových panelů, a co se mělo stát, to se stalo. Jako důkaz budiž brány moje záda a jeho kolena viditelně sedřená až do konce pobytu.

Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Sex na dovolené

Stal se vám při dovolené nějaký komický milostný zážitek? Pokud ano, je dnešní téma dne určené právě pro vás. Pište mi své zážitky, které se vám staly při sexu na dovolené...

 • ... někdo vás načapal?
 • ... vy jste načapala někoho?
 • ... vyplnil se vám dovolenkový sexuální sen?
 • ... prožila jste o dovolené sexuální fiasko?
 • ... a zcela vážně: Milujete se s partnerem na dovolené časteji nez obvykle?

Tohle všechno mě dnes zajímá! Samozřejmě nejlepší historku ocením, a to sexy tyrkysovými plavkami (viz foto níže), ke kterým přidám ještě něco osvěžujícího na slíbání. Co to ale bude, to je moje malé tajemství...

Vaše historky čekám na redakčním e-mailu!

plavky

   
21.07.2010 - Ona s ním - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [4] Lyoness [*]

  Ja jsem se dvakrat na piskove plazi jen opalovala a uz tenkrat jsem si rikala, jak muze mit v tom pisku nekdo sex? Vzdyt to musi vlezt vsude???

  superkarma: 0 23.07.2010, 10:44:44
 2. avatar
  [3] femme [*]

  enka1 — #2  jj, zažila jsem Sml58 Sml30 proto už nikdy více, ani beton, ani písek Sml23 Sml58 ani sex v moři mě moc neuspokojil Sml80 Sml58

  superkarma: 0 21.07.2010, 12:02:15
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  femme — #1 No v plážovém písku by to bylo horší. Ten písek se, při vší opatrnosti, dostane všudeSml24

  1. na komentář reaguje femme — #3
  superkarma: 0 21.07.2010, 11:57:39
 4. avatar
  [1] femme [*]

  milování na betonu bych bez výčitek zavrhla Sml80 Sml30 

  1. na komentář reaguje enka1 — #2
  superkarma: 0 21.07.2010, 11:43:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme