Bulvár

Přilepili jsme si psa


Náš pes je kříženec vlčáka a kolie, fenka s delší srstí, letos jí je už 10 let. Je velmi milá, neagresívní a pokud je třeba, nechá si všechno ošetřit - klíšťata, vyčesávání či stříhání zplstělé srsti... Je velmi zvědavá a do všeho se plete.

Jednou jsme lepili laminátovou loď epoxydem. Miska se vylila, a drahouš louži lepidla zasypal pískem. Dejza do toho šlápla a nabrala si na packy směs lepidla s pískem - která začala rychle tuhnout. Chudák měla prsty roztažené, mezi nimi hroudy lepidla pevně zaschlého v srsti. Hodně dlouho jsme jí to vystříhávali manikúrovými nůžtičkami - vždycky jeden ji hladil, druhý stříhal - až jsme měli puchejře od nůžek.

Ona všechno trpělivě snášela, i když už měla v kůži prasklinky. Ale jinak se jí pomoct nedalo... Obdivuju ji za to dodnes! Stačí kdykoliv říct - pojď, vyndáme klíště - a už si lehne a drží, jak dlouho je potřeba. Jo, to u kocoura je to mnohem složitější - ten si z ní příklad nevezme... S věkem jí přibývají potíže s klouby, tak toho ošetřování nás čeká asi víc.

tomáš


Zdravím tomáši,
nevím, jestli jste ta nebo ten, ale na tom nesejde.
Díky za hezký příspěvek a pohlaďte za mě Dejzu
   
16.06.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] kiky [*]

  Bridgetj: zkus specialní pinzetu na klíštata stojí asi 60,- jen ho chytneš a točíš je to lepší než olej a normální pinzeta

  superkarma: 0 17.06.2006, 18:30:32
 2. [3] tanecnice [*]

  Au, krasny pes, a uzasny teda, tyjo, chyta dusicka to je, Moc Vam preju spoustu krasnych let s tak chytrym,milim, vernym citlivym zviretem:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  superkarma: 0 16.06.2006, 09:27:49
 3. [2] mami [*]

  A krásně se směje.

  superkarma: 0 16.06.2006, 09:27:08
 4. avatar
  [1] xantypa [*]

  krasny pesan

  superkarma: 0 16.06.2006, 09:16:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme