Domácnost

Příjemná dovolená s dětmi


Přichází čas dovolených a většina rodin, ať už s menšími či většími dětmi, se dřív nebo později začne chystat na čas volna, hezkého počasí, koupání, her a užívání si společně stráveného času se svými blízkými. Nejen rodiče, kteří své ratolesti berou na dovolenou letos poprvé, ale i ti, kteří už mají tuto zkušenost za sebou, si kladou jistě otázku, čím děti zabavit na cestě a v cizím prostředí, aby nebyli stále nuceni poslouchat: „Kdy už tam budeme? Co tam budeme dělat? Mě už to tady nebaví!“ A tak dále, zkrátka věty, které bychom rádi z dovolené vyškrtli.  

 

 

V autě, autobusu či ve vlaku by děti jistě ocenily hračky, které se dají snadno sbalit na cesty, jako je například cestovní verze Scrabble, autíčka Matchbox s autodráhou v kufříku nebo panenka Polly Pocket s autosalonem, rovněž ve skládacím, praktickém provedení.

A proč tedy malé slečny na prázdninovém místě nepotěšit oblíbenou Barbie s mávajícími křídly nebo Šípkovou Růženkou, která zavírá a otvírá oči, a mladé pány nezaměstnat stavbou dračí autodráhy Hot Wheels. Zbavíte se tak pláče, nudy a nepříjemných, stále se opakujících dětských dotazů. Naopak, vaše ratolesti si užijí krásnou dovolenou plnou her a dobrodružství.

A jak zajistit dětem zábavu u vody, když většině hraček mokré prostředí příliš nesvědčí? Co třeba vyzkoušet karty UNO s voděodolnou úpravou! Budou bavit jak děti od sedmi let, tak i dospělé! Teď už zbývá jen užít si krásnou a ničím nerušenou dovolenou!

Krásné prázdniny vám přeje společnost Mattel!

   
08.06.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Dášule [*]

  Jestliže se děti nudí přímo tam, kam jsme jeli na dovolenou, potom se jim buďto rodiče nevěnují nebo tam není nic, čím by se mohli zabavit - tudíž, dovolená byla špatně vybraná. Pokud se týče sesty, jezdívali jsme dost často k rodičům a řešili jsme to tak, že se v autě zpívalo. Náš repertoir se rozrostl tak, že jsme zvládli 3 hodiny neopakovat písničku. A děti se po tu dobu ani nepšťuchovaly. Zpívali jsme, pravda, falešně, ale protože nikdo z nás nemá hudební sluch, tak nám to nevadilo.

  superkarma: 0 08.06.2007, 19:17:19
 2. avatar
  [2] Lilinka [*]

  Fuj, já se tý panenky na HP úplně lekla

  superkarma: 0 08.06.2007, 10:43:32
 3. avatar
  [1] Kuře [*]

  Mno, kupodivu umím děti zabavit i bez předražených krámů. A odhaduju, že Bárbína by vydržela tak na 5 minut a autíčka by byla pod sedadlem během 54ti vteřin.

  superkarma: 0 08.06.2007, 10:07:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme