Obyčejná vesnička v podhůří Krkonoš a multifunkční unikátní kulturní zařízení UFFO v Trutnově. Co mají společného? Dobrou věc. 25. listopadu zde proběhne dobročinný ples, zisk z něj bude věnován BD Hajnice a lidem, kteří pomoc potřebují.

ples

V Hajnicích u Trutnova už 50 let funguje příspěvková organizace „Barevné domky“, která poskytuje pobytové sociální služby lidem s mentálním postižením. Devadesát zaměstnanců se stará o lidi s nejtěžším postižením, ale i o ty, kteří jsou schopní žít sami v chráněných bytech a běžně dojíždějí do zaměstnání. Barevné domky proto, že jsou v Hajnicích skutečně barevné: Duhové a Slunečné oddělení pro plně ležící klienty, červený, žlutý, bílý, fialový, zelený a modrý pro ty, kteří jsou samostatní. Mají k dispozici kuchyň, obývací pokoj a ložnici. Vaří si, uklízejí, perou... V případě, že potřebují pomoc, zaměstnanci jim ji pochopitelně poskytnou.

Proto přijmete pozvání na benefiční ples BD Hajnice a pomozte dobré věci!

AVIVA Benefiční ples se uskuteční 25. listopadu ve společenském centru UFFO od 20 hod.

Plesem provede moderátorka Bára Nesvadbová, zahrají Ivan Hlas trio, skupina Jazz generation, Benjaming Band. K vidění budou další zajímavé atrakce jako bubenická show či aikkido exhibition.
Výnos z plesu poputuje na Barevné domky, které budou stále barevnější a budou přinášet radost nejen svým obyvatelům.

barevné domky

Více informací naleznete na www.barevnedomky.cz

Reklama