Bulvár

Přijďte si složit báseň

„Krčma, "U sedmi Švábů" zvoucí, Vám otvírá svou náruč pohostinnou. Račte ku stolu usednouti, svá hrdla pivem, vínem či medovinou svlažiti a naši krmi, jenž chutí i vůní nepřebernou oplývá, ochutnati. Šenkýř nechť plní Vaše džbány a vy se líbeznou hudbou i lepými děvami opájejte…“ Takové pozvání snad ani není možné odmítnout, co říkáte?

 

Pokud patříte mezi milovníky starých časů a rádi si posedíte v příjemném stylovém prostředí, určitě si nenechte ujít autorský večer pánů Jiřího Žáčka, Pavla Vrány a výtvarnice, paní Inky Delevové. Právě do hospody „U sedmi švábů“ se totiž sjedou nejen oni, ale mnoho zajímavých hostů, aby pro vás připravili další Čítárnu U čerta s názvem „Básníkům chutná…“.

 

V průběhu večera budou autoři i jejich hosté společně číst lechtivé, erotické verše, což již samo o sobě zaručuje příjemnou zábavu a uvolněnou atmosféru. A kdo ví? Třeba vás Jiří Žáček a Pavel Vrána inspirují, takže sami zatoužíte nějaký veršík složit. I na tyto choutky obecenstva autoři večera mysleli, a tak se můžete stát účastníky jedinečného pokusu – totiž být spoluautory básně, která vznikne přímo v průběhu večera a na které se budou podílet účinkující, hosté i diváci. Rýmy budou tvořit všichni společně a dokončené dílo nakonec ozdobí svými ilustracemi Inka Delevová.

Hotovou báseň pak budete moci získat v dražbě.

 

Pokud chcete prožít příjemný večer, požít něco duchovní potravy i potravy tělesné, určitě přijďte 6. května na Malou stranu. Na Jánském vršku 14 najdete hospodu U sedmi švábů a v ní určitě spoustu stejně naladěných lidí.

 

Srdečně se na vás těší Jiří Žáček, Pavel Vrána, Inka Delevová a všichni, kteří se na přípravě tohoto večera podíleli.

 

Pro více informací klikněte ZDE .

 

 

   
03.05.2004 - Společnost - autor: katchaba

Komentáře:

 1. [6] Jovka [*]

  Ano, Citarnu U certa s knihou znam-nekolikrat jsem zasla i momo akce. Deticky si vzdy vybraly knihu.

  superkarma: 0 03.05.2004, 17:36:29
 2. avatar
  [5] mirrea [*]

  jé, to je hezký, to je ve čtvrtek, ne? to bych i mohla, skvělá věc!!!

  superkarma: 0 03.05.2004, 15:19:33
 3. avatar
  [1] elfos [*]

  superkarma: 0 03.05.2004, 06:46:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme