Zdraví

Přijďte se v rámci Evropského dne obezity zdarma poradit, jak zdravě hubnout

Chtěli byste vědět, jakým způsobem je možné zdravě a hlavně dlouhodobě zhubnout? Jak se vyvarovat nejčastějším chybám při snižování váhy? Jaké pohybové aktivity jsou ke snížení váhy nejvhodnější? Kdy je nejlepší s hubnutím začít? Jak správně sestavit jídelníček? A proč je pro lidi s nadváhou a obezitou dobré pokusit se snížit svou váhu alespoň o 5–10 %?

obesitaPřijďte se v rámci Evropského dne obezity poradit do speciálních Poraden pro zdravé hubnutí, a to v pátek 21. května 2010. Poradenské stany budou umístěny v Praze před Palácem Flóra a v Brně ve spodní části Malinovského náměstí, v obou městech od 10 do 17 hodin.

V každém stanu budou speciálně vyškolené nutriční terapeutky, které vám změří index BMI, přeměří pas a budou informovat o nebezpečí viscerálního tuku, který s jeho obvodem přímo souvisí. Na základě změřených hodnot vám poradí, jakými kroky lze nejlépe upravit vaši váhu, aby dosažené výsledky byly trvalé, snížení nebylo dramaticky skokové a nedocházelo k nechtěnému jo-jo efektu. Terapeutky zároveň zodpoví vaše otázky týkající se zdravého hubnutí, správného stravování, dlouhodobého a trvalého udržování váhy, pomohou také vysvětlit např. rozdíl mezi léky a potravinovými doplňky, které se často k hubnutí užívají a jež nemají, na rozdíl od léků, klinicky ověřený účinek.

Pokud se nemůžete dostavit do poradenských stanů, připravili jsme pro Vás také možnost on-line poraden zdravého hubnutí. Každý den budou na Vaše otázky odpovídat přední čeští odborníci na obezitu, a to vždy dvě hodiny denně až do 21. května na internetové stránce www.medispo.net.

Pod záštitou alli od společnosti GSK se budou moci zájemci poradit o zdravém hubnutí i ve vybraných lékárnách se speciálně vyškolenými farmaceutickými laborantkami. V období od 21. do 22. května 2010 se v lékárnách dozví nejenom cenné rady jak zdravě a trvale zhubnout, ale dostanou možnost vyzkoušet si první volně prodejný lék na hubnutí s 50% slevou. Seznam lékáren, které se do projektu zapojily, lze nalézt na www.denobezity.cz.

Evropský den obezity

obesitaEvropský den obezity je nezávislá celoevropská iniciativa, která se snaží apelovat na to, aby obezita a nadváha začaly být vnímány jako akutní celospolečenský zdravotní problém, který v současnosti nabývá epidemických rozměrů, a nikoliv jen jako kosmetická záležitost stovek jedinců. Mottem letošní kampaně je „5–10 za zdravější Evropu". Jejím hlavním posláním je podpořit lidi, kteří mají problémy s nadváhou a obezitou ke snížení jejich hmotnosti, změně životního stylu a zlepšení jejich celkového zdravotního stavu a kvality života. Více informací o Evropském dni obezity naleznete na: www.obesityday.eu a www.denobezity.cz.

 

 

   
19.05.2010 - Hubněte - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [1] kissmewithlove [*]

  HELLO Nejdražší,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   Mé jméno je miss, Salomy, jsem 23 let se nikdy neoženil. l viděl váš profil dnes a po procházejí jí několikrát poté l zhotovené mého názoru se na Vás jako někdo, koho jsem si ležel na zbraně tak dlouho, jak láska je znepokojení legraci jste celou noc dlouho s láskou tak drahá chci tě napsat zpět na mě přes mou e-mailovou adresu, aby l vám můj obrázek a budete vědět, kdo jsem. (Salomykones1@yahoo.co.uk). Čekám vidět pošta ok. To je ode mne,

  Vy jeden v mysli,

  Miss Salomy.

  (Vzpomeňte si na dálku nebo barva ani stáří není, záležitost, ale pravá láska záležitosti přidělit v životě)

  HELLO Dearest,

  salomykones1@yahoo.co.uk

   My name is miss ,Salomy , i am 23 years old never married. l saw your profile today  and  after going through it many times then l made up my mind to contact you as someone whom i can lay on his arms as long as love is concern teasing you all the night long with love So my dear  i want you to write back to me through my email address so that l will give you my picture and for you to know who l am. (salomykones1@yahoo.co.uk). I'm waiting to see your mail ok. It is from me,

  yours one in mind,

  miss Salomy.

  (Remember the distance or colour even age does not, matter but true love matters allot in life)

  superkarma: 0 17.08.2010, 13:45:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme