V sobotu 2. prosince od 18:30 hod. v TOP HOTELu Praha proběhne již šestý ročník WELLNESS CELEBRITY SHOW,  soutěže o titul Miss & Mr. Wellness 2006.

Přijďte se podívat na sportovní show, ve které se 6 mužů a 6 žen, poctivě připravených finalistů, představí v soutěžních disciplínách, které prověří jejich přirozený projev, trénovanou postavu, tělesnou kondici, intelekt a smysl pro humor. Překvapením jistě budou nečekané sportovní výkony řady celebrit. Zazpívá Jiří Korn & 4TET a Lucie Vondráčková s taneční skupinou IF. Show moderuje Iva Kubelková.
Souběžně bude probíhat prodejní wellness výstava výrobků a služeb z oblasti zdravého a aktivního životního stylu. Přijďte se inspirovat a pobavit v sobotu 2. prosince od 18:30 hod. do TOP HOTELu Praha, Blažimská 1781, Praha 4.
Vstupenky za 250 Kč zakoupíte v síti Ticketpro. Tipněte si na www.wellnessclub.cz , kdo se stane Miss & Mr. Wellness 2006, a vyhrajte týdenní zájezd pro 2 osoby k moři od EXIM Tours. 

 

Jak se co nejsnáze dopravíte do TOP HOTEL Praha ?
 
 Cesta automobilem z centra města: silnice 5. května – sjezd ze silnice E50 směr Chodov, Spořilov (u benzínové pumpy ÖMV) – na první světelné křižovatce (u OBI) doprava – podjet dálnici – na druhé světelné křižovatce rovně a na třetí světelné křižovatce doleva – po 80m zahnout mírně doprava do ulice Klapálkova – první ulici odbočit doprava – v kopci po levé straně se nachází areál hotelu
 
Cesta automobilem z dálnice D1 od Brna: Brněnská ulice D1 – exit 1 Spořilov – sjezd do ulice Türkova – na světelné křižovatce rovně – po 80m zahnout mírně doprava do ulice Klapálkova – první ulici odbočit doprava – v kopci po levé straně se nachází areál hotelu
 
Cesta městskou hromadnou dopravou z centra města: Trasa metra C směr Háje – zastávka Chodov – přestoupit na autobus č. 115 – zastávka Keblovská (přímo před hotelem)

Reklama