Kino Lucerna zve na vánoční posezení s Halinou Pawlowskou. Zábavná „one woman show“ vypukne v neděli 8. prosince od 18.00 hod. Vstupenky jsou již v prodeji.

Zábavný pořad Haliny Pawlowské o tom, jak těžké je udržet si formu, když jste mimo normu! Aneb Co vždycky zabere na muže!
Komediální příběhy o manželství, milencích, jídle a showbyznysu.
Halina Pawlowská bude vyprávět o lásce, lehce o sexu, bude vzpomínat a i odpovídat na dotazy z publika.
Vánoční posezení s Halinou v příjemném prostředí kina Lucerna, kde si můžete odpočinout od vánočního shonu a nákupů.

Zábavná „one woman show“ vypukne v neděli 8. prosince od 18:00. Vstupenky jsou již v prodeji. Cena vstupenky je 249 Kč. Večer zpříjemní ochutnávka čajů Ahmad Tea a každý návštěvník obdrží hezké dárky.

halinabvs

Halina Pawlowská je úspěšná spisovatelka knih, novinářka, filmová a televizní scénáristka a v neposlední řadě i herečka.
Kino Lucerna je nejnavštěvovanějším jedno sálovým kinem v České republice. Prostředí a atmosféra kina umocňuje kulturní zážitek.
Spojení zábavné show Haliny a atmosféry kina Lucerna zaručuje skvělý zážitek, který si odnesete.

Více informací o akci zde.

Na show budete moci zakoupit nejnovější knihu Haliny Pawlowské – PRAVDA O MÉM MUŽI, kterou vydává nakladatelství Motto, v knihkupectví bude k dispozici od 6. 12.
Není lepší vánoční dárek než osobně podepsaná kniha autorkou Halinou Pawlowskou. „Je to příběh mého manželství. A začala jsem ho psát, když jsem byla nejvíc smutná, abych si vybavila, jak jsem byla veselá. Jak jsem milovala a jak jsem byla milovaná. Doufám moc, že se při čtení budete trošku smát, trošku plakat, a možná..., že svého muže pohladíte a řeknete mu: „Bože! Já jsem tak šťastná, že tě mám!“

www.kinolucerna.cz

tisková zpráva

 

 

Reklama