lod

Již desetiletý adolescent je magazín Žena-in. Její kulaté výročí chceme oslavit spolu s vámi.

A jak jinak než na lodi!

Ve svém diáři si zakroužkujte sobotu 4. září 2010! A nezapomeňte potvrdit svou účast ZDE.

Přesně v tento den vás totiž srdečně zveme na loď KRISTIAN MARCO, kde se můžete se seznámit tváří v tvář s redakcí i ostatními čtenářkami. Samozřejmě je pro vás i nás připraven menší doprovodný program. Více o programu si můžete přečíst TADY.

Slavit budeme od 16 hodin až do noci. A jedním z bodu programu bude tombola. Losovat budeme krátce po osmé a hlavní cenou tomboly bude multifunkční trouba Whirlpool JT 369 SL.

trouba

Volně stojící multifunkční trouba s objemem 31 litrů má spoustu užitečných funkcí – horkovzdušný a mikrovlnný ohřev, grilování, vaření v páře, pečení s funkcí Crisp a k tomu všemu 6. smysl, který ohlídá perfektní přípravu pokrmů.

Trouba je dodávána se speciální nádobou určenou pro vaření v páře, do které lze najednou nandat různé druhy potravin a vařit tak v páře třeba brambory a zmraženou rybu najednou. Dalším doplňkem je talíř Crisp určeným třeba pro pečení pizzy dodávaný se speciálním držákem, takže i když je talíř rozpálený, snadno ho z trouby vyndáte a položíte třeba na dvířka spotřebioče. Ty snesou zatížení neuvěřitelných 20 kilogramů.

JT 369 SL má zabudovánu řadu automatických režimů vaření využívajících i funkci 6. smyslu a vše se snadno a pohodlně ovládá.

Pokud se na vás usměje štěstí, právě tuhle vymazlenou troubu budete mít doma.

Reklama