.

Přijďte na finále soutěže Staň se tváří Flory do obchodního centra Atrium Flora

Bulvár

Přijďte na finále soutěže Staň se tváří Flory do obchodního centra Atrium Flora

Krásné ženy, prestižní módní značky, program plný soutěží, zábavy a hodnotných dárků – takový bude 22. říjen v obchodním centru Atrium Flora! OC Atrium Flora myslí na vás, a proto na všední den připravilo naprosto nevšední happening. 

Během tohoto dne se deset finalistek, které získaly na Facebooku nejvíce likes (“líbí se mi“), utká v několika disciplínách, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět ani módní přehlídka. Finále bude probíhat v obchodním centru ve středu 22. října od 11.00 do 18.00 hodin. Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky vybraných značek (Guess, Kara, Triumph, Vabacci a další) a dokonce ani taneční vystoupení (IF Dance Group pod vedením tanečnice Qaši a další).

Flora

Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v hodnotě 50 000 Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra.

Bez výhry ale neodejdou ani další dvě nejkrásnější finalistky. Soutěžící na druhém místě získá poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v hodnotě 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky v hodnotě 15 000 Kč.

Fotografie přihlášených soutěžících najdete ve fotogalerii na Facebooku OC Atrium Flora https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Kompletní informace o akci jsou k dispozici na webových stránkách: www.atrium-flora.cz

Flora

 

   
15.10.2014 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme