.

Přijďte na finále soutěže Staň se tváří Flory do obchodního centra Atrium Flora

Bulvár

Přijďte na finále soutěže Staň se tváří Flory do obchodního centra Atrium Flora

Již ve středu 19. října 2016 od 14 hodin se v obchodním centru Atrium Flora uskuteční finále soutěže Staň se tváří Flory. Těšit se můžete na módní přehlídky, přední české blogerky, workshopy o líčení a kosmetice, soutěže pro zákazníky nebo akce se slevami až 50 %. V rámci doprovodného programu se můžete těšit také na finále soutěže Atrium Flora Grand Prix v disciplínách Men’s physique a Bikiny fitness.

flora

V semifinále soutěže obchodního centra, jež proběhlo 12. října, vybrala odborná porota prostřednictvím osobního pohovoru deset dívek, které se příští středu 19. 10. zúčastní velkého finále v OC Atrium Flora. Pokud chcete vědět, které dívky budou bojovat o titul tvář Flory 2016, podívejte se na Facebook OC Atrium Flora.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit také na finále soutěže v Men’s physique a Bikiny fitness s názvem Atrium Flora Grand Prix. Men’s physique je v bodybuildingu relativně nová kategorie, je zde důležitý celkový vzhled (hodnotí se například i účes) a působení soutěžícího, velký důraz se klade na symetrii těla. Svou roli v hodnocení má i příjemné vystupování a kontakt s publikem.  Bikiny fitness je také poměrně nová disciplína. Účastnice by měla mít charizma a být sportovně založenou a cílevědomou ženou. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli vyrýsovanou tvrdou muskulaturu. Hodnotí se hlavně komplexní a přirozený vzhled soutěžících.

Flora

Navštivte obchodní centrum, podpořte finalistky soutěže a zažijete skvělý módní den, kterým vás bude provázet herec a moderátor Lukáš Hejlík. Těšit se můžete také na vychytávky od společnosti Samsung, připravena bude virtuální realita nebo 4D simulátory jako je kajak, který věrně simuluje jízdu v závodním kanále nebo icarus.

Kompletní informace o soutěži Staň se tváří Flory se dozvíte na webových stránkách www.atrium-flora.cz nebo na www.facebook.com.

 

   
18.10.2016 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    bohužel

    superkarma: 0 18.10.2016, 10:55:58
  2. [1] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 18.10.2016, 10:07:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme