Bulvár

Přijďte na finále soutěže Staň se tváří Flory do obchodního centra Atrium Flora

Již ve středu 19. října 2016 od 14 hodin se v obchodním centru Atrium Flora uskuteční finále soutěže Staň se tváří Flory. Těšit se můžete na módní přehlídky, přední české blogerky, workshopy o líčení a kosmetice, soutěže pro zákazníky nebo akce se slevami až 50 %. V rámci doprovodného programu se můžete těšit také na finále soutěže Atrium Flora Grand Prix v disciplínách Men’s physique a Bikiny fitness.

flora

V semifinále soutěže obchodního centra, jež proběhlo 12. října, vybrala odborná porota prostřednictvím osobního pohovoru deset dívek, které se příští středu 19. 10. zúčastní velkého finále v OC Atrium Flora. Pokud chcete vědět, které dívky budou bojovat o titul tvář Flory 2016, podívejte se na Facebook OC Atrium Flora.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit také na finále soutěže v Men’s physique a Bikiny fitness s názvem Atrium Flora Grand Prix. Men’s physique je v bodybuildingu relativně nová kategorie, je zde důležitý celkový vzhled (hodnotí se například i účes) a působení soutěžícího, velký důraz se klade na symetrii těla. Svou roli v hodnocení má i příjemné vystupování a kontakt s publikem.  Bikiny fitness je také poměrně nová disciplína. Účastnice by měla mít charizma a být sportovně založenou a cílevědomou ženou. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli vyrýsovanou tvrdou muskulaturu. Hodnotí se hlavně komplexní a přirozený vzhled soutěžících.

Flora

Navštivte obchodní centrum, podpořte finalistky soutěže a zažijete skvělý módní den, kterým vás bude provázet herec a moderátor Lukáš Hejlík. Těšit se můžete také na vychytávky od společnosti Samsung, připravena bude virtuální realita nebo 4D simulátory jako je kajak, který věrně simuluje jízdu v závodním kanále nebo icarus.

Kompletní informace o soutěži Staň se tváří Flory se dozvíte na webových stránkách www.atrium-flora.cz nebo na www.facebook.com.

 

   
18.10.2016 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    bohužel

    superkarma: 0 18.10.2016, 10:55:58
  2. [1] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 18.10.2016, 10:07:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme