.

Přijďte na finále soutěže Staň se tváří Flory do obchodního centra Atrium Flora

Bulvár

Přijďte na finále soutěže Staň se tváří Flory do obchodního centra Atrium Flora

Krásné ženy, prestižní módní značky, vzdušná akrobacie, program plný soutěží, zábavy a hodnotných dárků – takový bude 30. říjen v obchodním centru Atrium Flora! OC Atrium Flora myslí na vás, a proto na všední den zorganizovalo naprosto nevšední happening.

Flora

Finále soutěže bude probíhat v obchodním centru ve středu 30. 10. 2013 od 16:00 hodin. Během tohoto dne se deset finalistek, které získaly na Facebooku nejvíce likes (“líbí se mi“), utká v několika disciplínách, mezi nimiž Florasamozřejmě nebude chybět ani módní přehlídka. Půvabné finalistky soutěže budou předvádět designové kousky prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Návštěvníci akce budou moci předváděné zboží nejen obdivovat, ale díky slevám dosahujícím až 50 % je budou moci následně i velice výhodně zakoupit. V módní přehlídce uvidíte např. oblečení od značek Esprit, Attrattivo, Guess, Levi’s, ale i boty Scholl či kufry Samsonite.

Akci s názvem Staň se tváří Flory bude moderovat ta nejpovolanější v oboru – modelka Diana Kobzanová. Zlatým hřebem dne bude vystoupení vzdušných akrobatů a provazochodců, kteří budou předvádět svá dechberoucí vystoupení přímo ve vertikálně řešeném prostoru nákupního centra Atrium Flora! Během dne uslyšíte zpívat i letošní finalistku Superstar Veroniku Stýblovou.

Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000 Kč a stane se tváří reklamní kampaně v roce 2014. Bez výhry ale samozřejmě neodejdou ani další dvě nejkrásnější finalistky. Soutěžící na druhém místě získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky ve výši 15 000 Kč.

Flora

Kompletní informace o akci najdete na webových stránkách:

Flora

 

   
25.10.2013 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] dasena [*]

    ne ne, i když bych vylepšit potřebovalaSml16

    superkarma: 0 30.10.2013, 08:49:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme