.

Přijďte na Festival ohňostrojů, v pátek vrcholí!

Cestování

Přijďte na Festival ohňostrojů, v pátek vrcholí!

Ve festivalovém programu s mezinárodní účastí se představilo šest profesionálních skupin ohňostrůjců, favoritem je Flash Barrandov, který už má za své ohnivé choreografie mnoho vyznamenání z celého světa. Ohňostrojová show jsou doprovázena dalšími programy pod hradem Špilberk a Veveří. Jste-li z okolí, vypravte se sem v pátek, ten den to tu bude nejlepší.

k

Ohňostroje se tradičně odpalují na Brněnské přehradě, minulý rok si je nenechalo ujít milion a půl návštěvníků. A kdyby pršelo? „Nebojte se deštivého počasí, má to tu výhodu, že dochází k lepšímu hoření a výsledné efekty na obloze jsou ještě lepší,“ tvrdí producent festivalu Jiří Morávek.

f

Vrchol celé přehlídka bude v pátek 4. června v Denisových sadech pod Petrovem, kdy spojí své síly dvě ohňostrojné společnosti – Theatrum Pyroboli a Flash Barrandov SFX a přenesou diváky do světa Harryho Pottera. Ohňostroje to nejsou ledajaké. Všechny mají dějovou a hudební choreografii, takže zdaleka to nejsou jen barevná světla na obloze. Proto nezapomeňte vzít své děti, i když půjdou trochu později spát. Všechny show začínají ve 22.30 hod.

S ohňostroji však zábava nekončí

Budete se moci svést historickými tramvajemi, trolejbusy, autobusy, parními vlaky, auty a motocykly při Dopravní nostalgii (5.-6. 6.).

V cyklu Zábava pod hradem (4.-6. 6.) například zahraje Filharmonie Brno (5. 6.) v populárním rytmu pod širým nebem. Stylový program bude k vidění při Lidové hradní veselici (6. 6.) na hradě Špilberku. A jste-li fandové krásných aut, od soboty až čtvrtka 10. 6. můžete navštívit AUTOTEC & AUTOSALON Brno 2010 na brněnském výstavišti.

Ukázka českého umění. Zvuk je poněkud horší, ale ohňostroj nádherný.

   
03.06.2010 - Doma - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] mio [*]

  heligona — #2 s tím počasím je to teda opravdu letos smůlaSml68 jednou jsme u ohňostrojů tak strašně zmokli na prýglu a pak ta mačkanice, plný šaliny, takže domů jsme šli pěšky..

  Ale když je hezký počasí a najdeš si klidnější místečko, tak to fakt nemá chybu!Sml67

  superkarma: 0 03.06.2010, 19:41:31
 2. avatar
  [2] heligona [*]

  lenagirl — #1 Je to opravdu nádhera, jenom letos skutečně nevyšlo počasí. Snad aspoň v ten pátek Sml16

  1. na komentář reaguje mio — #3
  superkarma: 0 03.06.2010, 11:02:53
 3. avatar
  [1] lenagirl [*]

  je to určitě krásné ale pro mě moc daleko Sml68

  1. na komentář reaguje heligona — #2
  superkarma: 0 03.06.2010, 10:37:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme